"Leśniczówka" po wakacjach 2020. Dramatyczny finał konfliktu Beaty i Anety! Jedynak trafi do więzienia?! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "Leśniczówki" losy Beaty będą dramatyczne! Dlaczego wyląduje na sali sądowej? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Leśniczówka" nowe odcinki po wakacjach 2020 w TVP1! - sprawdź program tv

W ostatnich odcinkach serialu "Leśniczówka" Beata (Marta Chyczewska) w końcu zrozumiała, że wszystko złe, co ją ostatnio spotkało, to sprawka Anety (Marie Carrour)! Postanowiła wypowiedzieć jej wojnę i zdemaskować ją przed Konradem (Sambor Czarnota)...

Najwięksi intryganci w polskich serialach. Kto próbuje niszczyć życie bohaterów?Zobacz więcej

Wygląda na to, że w powakacyjnych odcinkach "Leśniczówki" konflikt Anety i Beaty zaostrzy się! Marta Chyczewska zdradziła, że sprawa zakończy się w sądzie!

Scenarzyści mocno mnie zaskoczyli, bo sprawy Beaty przybiorą dramatyczny obrót. (...) Sytuacja okaże się dużo bardziej skomplikowana niż mogło się początkowo wydawać. Walka toczyć się będzie na trzech frontach, pomiędzy moją bohaterką Beatą, Anetą, która ją oskarżyła i firmą Ecotri. Konflikt zaostrzy się do tego stopnia, że znajdzie swój finał na sali sądowej - powiedziała w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Dlaczego Jedynak wyląduje w sądzie? Czy Aneta wpakuje ją do więzienia? Tego dowiemy się wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×