"Leśniczówka" sezon 2. Krzysztof zauroczony piękną Lidią. To koniec jego małżeństwa z Katarzyną? [WIDEO+ZDJĘCIA]

We wrześniu na antenie Jedynki pojawią się nowe odcinki "Leśniczówki". Jak potoczą się dalsze losy rodziny Katarzyny i jej przyjaciół? Czy Krzysztof całkowicie straci głowę dla pięknej Lidii? Sprawdź, co nas czeka w 2. sezonie serialu "Leśniczówka".

Multimedia

"Leśniczówka" nowy sezon od poniedziałku, 3.09.2018 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Krzysztof (Marek Bukowski) między Warszawą a Leśniczówką próbują walczyć o swoje małżeństwo. Nie ułatwia tego zauroczenie Krzysztofa piękną Lidią (Weronika Książkiewicz).

Katarzyna, wbrew obawom Maryny (Iwona Cichosz) i społeczności, stara się dociec prawdy o przeszłości rodziny Ruszczyców i historii lasu. Wspiera ją przyjaciółka Magda (Beata Fido) – lekarka z powołania, która zmaga się z chorobą ukochanej matki, doktor Ździebłowskiej (Anna Seniuk). Do Leśniczówki przyjeżdża ojciec Olgi (Natasza Leśniak), Jasiński(Andrzej Niemirski), by wystartować z budową obwodnicy. Olga zamierza do tego nie dopuścić i ściąga posiłki – nieustępliwą ekolożkę Patrycję (Aleksandra Szwed), która wraz z Pawłem (Michał Czernecki) ma walczyć o rezerwat i malowniczą miejscowość.

Gwiazdy "M jak miłość", "Korony królów" oraz innych seriali i programów TVP na konferencji ramówkowej [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Bogdan (Henryk Talar) i Janusz Karcz (Przemysław Bluszcz) próbują za wszelką cenę utrzymać swoją pozycję, jednak na drodze staje im Katarzyna. Julia Izdebska (Maria Pakulnis), stanowcza pani adwokat stara się oczyścić Daniela Karcza (Sebastian Jasnoch) z ciążących na nim zarzutów i nie dopuścić, by trafił do więzienia. Pomoc się przyda, bo Daniel z jednych tarapatów wpada w następne.

Nowi aktorzy w obsadzie: Maria Pakulnis - mecenas Julia Izdebska, stanowcza i nieustępliwa, dawna sympatia Bogdana Karcza, będzie starała się oczyścić Daniela Karcza z ciążących na nim zarzutów. Beata Fido - Magda Ździebłowska w Leśniczówce będzie promowała profilaktykę raka piersi i regularne badanie się. Aleksandra Szwed jako ekolożka Patrycja we współpracy z Olgą i Pawłem będzie walczyć o to, by powstająca obwodnica Białoleśni nie zniszczyła rezerwatu, pomników historii oraz malowniczej miejscowości. W 2. sezonie serialu "Leśniczówka" pojawi się również Agnieszka Czekańska jako Elżbieta matka Daniela Karcza i była żona Janusza. Czy okaże się kochającą matką, czy wyrachowaną kobietą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • czyli jednak ramówka jest ułożona tak, że emisja Leśniczówki i Mjm nie nachodzą na siebie nawet trochę :) (gość)

    Po pierwszych odcinkach 2 sezonu stwierdzam, że jest naprawdę ok. Mocne uderzenie w pierwszym odcinku drugiej transzy-podobnie jak w pierwszej. Mowa o groźnej burzy w lesie, która wyglądała w obiektywie bardzo realistycznie. Ponadto niezmiennie bardzo dobre dialogi pomiędzy panami Karczami. No i powrót Marka, który od początku wydawał mi się nieoczywistą i niejednoznaczną postacią. A skoro powrót Marka to i powrót mojej ulubionej postaci z tego serialu czyli Maryny. Ma ona w sobie jakiś tajemniczy urok. Fajnie gdyby postać Maryny sparowano z serialowym Pawłem (niektóre momenty z serialu mogą coś takiego sugerować- nawet z wczorajszego odcinka). Swoją drogą fajnie, że kolejne postaci z serialu poza Maryną i Markiem zaczynają migać. Teraz jest to Paweł. Ciągle brak mi tylko tego, że Katarzyna rozmawiając z Maryną nie miga choć trochę. Mając osobę Głuchą w swoim otoczeniu, w najbliższej rodzinie, bo to przecież siostry, powinno to być naturalne.

    05.09.2018 18:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×