"Leśniczówka" sezon 3. Katarzyna zbliża się do Konrada, a Krzysztof znów trafi do więzienia? [ZWIASTUN]

Nowe odcinki "Leśniczówki" już od września w TVP! Znowu pojawi się wiele tajemnic i miłosnych zawirowań... Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Leśniczówka" nowy sezon od poniedziałku, 9.09.2019 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

"Leśniczówka" wraca z nowymi odcinkami! Nowy sezon nie zawiedzie fanów serialu, bo znów czeka nas wiele tajemnic, ale i problemów miłosnych!

Aż 6 nowości na jesień w TVP1 i TVP2! Kiedy premiery seriali, programów oraz teleturniejów?Zobacz więcej

Osią nowych odcinków będą przede wszystkim rodzinne sekrety Majewskich. Niebagatelną rolę w tym wątku odegra tajemniczy mecenas Teodor Grzymowski (Marcin Troński), prawnik, który ma pomóc Krzysztofowi (Marek Bukowski) w oczyszczeniu się z zarzutu morderstwa. Sporo emocji bez wątpienia wzbudzi także niezwykle trudna i pełna meandrów społeczno-polityczna kariera Katarzyny (Jolanta Fraszyńska). Karczowie (Henryk Talar, Przemysław Bluszcz) też nie dadzą o sobie zapomnieć. Dzięki działaniom Nowackiego (Grzegorz Pawlak) i Mirosa (Marcin Stec) na jaw zaczną wychodzić kolejne brudne interesy przedstawicieli tej rodziny!

Pojawią się też nowi bohaterowie - wśród ich odtwórców zobaczymy m.in.: Marcina Trońskiego, Bartosza Obuchowicza, Annę Gzyrę i Igę Górecką.

Zwiastun nowych odcinków zdradza, że Kasia i Konrad (Sambor Czarnota) będą sobie jeszcze bliżsi, a Krzysztof ciągle będzie miał kłopoty... Zobaczcie, co się wydarzy!

"Leśniczówka" - zwiastun

Historia Kiti znowu w TV od 1. odcinka! Gdzie i kiedy będzie można oglądać powtórki serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • szkoda, że nie zaczął się już w tym tygodniu (gość)

    Ja tradycyjnie będę oglądać głównie ze względu na postać Maryny. Ciekawe co z nią będzie. Mam nadzieję, że znów będzie jej więcej w serialu jak podczas świetnego wątku Maryny i Pawła. I po jego zakończeniu. Wątek tej pary był świetny. Miał w sobie jakąś naturalność. Moment śmierci Pawła gdy zasłania Marynę podczas strzelaniny własnym ciałem-poruszający. A potem Maryna w żałobie chwytała za serce w każdej scenie. Piękne uczucie. Bardzo dobrzy aktorzy Iwona Cichosz i Michał Czernecki. A teraz Maryna znów w niebezpieczeństwie. Będzie ciekawie.

    04.09.2019 14:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×