"Leśniczówka" sezon 4. Beata Fido i Arkadiusz Gołębiowski opowiadają o swoim romansie w serialu! Co czeka Magdę i Jacka?

Wątek Magdy i Jacka nabierze kolorów w nowych odcinkach "Leśniczówki". Co ich czeka? Beata Fido i Arkadiusz Gołębiowski opowiedzieli nam, jak będzie się rozwijać ich relacja w 4. sezonie "Leśniczówki"!

Multimedia

Niemal przez całe upalne lato ekipa „Leśniczówki" w pocie czoła pracowała nad czwartą odsłoną serialu. Wysiłek bez wątpienia się opłacił, bo efekty są niezwykle intrygujące. Bez wątpienia ogromna zasługę w tym mają znani i lubiani bohaterowi, ale także nowe postacie, których losy będziemy mogli śledzić w tym sezonie. Wśród ich odtwórców zobaczymy m.in.: Marcina Trońskiego, Bartosza Obuchowicza, Annę Gzyrę i Igę Górecką.

Historia Kiti znowu w TV od 1. odcinka! Gdzie i kiedy będzie można oglądać powtórki serialu?Zobacz więcej

Sekrety rodziny Majewskich wciąż będą głównym wątkiem serialu "Leśniczówka". Widzowi poznają m.in. tajemniczego mecenasa Teodora Grzymowskiego, prawnika, który będzie miał pomóc Krzysztofowi (Marek Bukowski) w oczyszczeniu się z zarzutu morderstwa. Sporo emocji wzbudzi też społeczno-polityczna kariera Katarzyny (Jolanta Fraszyńska). Karczowie (Henryk Talar, Przemysław Bluszcz) też nie dadzą o sobie zapomnieć. Dzięki działaniom Nowackiego (Grzegorz Pawlak) i Mirosa (Marcin Stec) na jaw zaczną wychodzić kolejne brudne interesy przedstawicieli tej rodziny!

Twórcy nowych odcinków "Leśniczówki" postanowili odnieść się również do ważnych społecznych problemów. Dlatego też kontynuowany będzie wątek problemów alkoholowych, z którymi borykają się niektórzy mieszkańcy Leśniczówki. Znalazło się też miejsce na podjęcie tematu zdrowia psychicznego. Pojawi się też wątek mezaliansu, czyli skomplikowanej miłości Magdy (Beata Fido) i Jacka (Arkadiusz Gołębiowski)

Będziemy się starać, żeby z tej relacji coś wyszło, żebyśmy się nie rozeszli, ale nie będzie łatwo, jak w życiu - ujawniła Beata Fido.

Zobacz wideo i sprawdź, co jeszcze Beata Fido i Arkadiusz Gołębiowski powiedzieli nam o swoim wątku w 4. sezonie "Leśniczówki"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zdecydowanie bardziej od tego wątku interesuje mnie wątek Maryny (gość)

    Super, że pokazano z jakimi trudnościami musi się mierzyć. Szukanie pracy itd. Oby to nie był tylko epizod. Bardzo lubię ten serial. Aktualnie jest to jedyny serial emitowany częściej niż raz w tygodniu, który oglądam. Natomiast to, że we fragmencie promującym ten sezon pokazywanym jako taki przerywnik reklamowy są Krzysztof i Lidia uważam za absolutne nieporozumienie. Są to postaci bez których ten serial spokojnie mógłby się obyć. Tak jak Lidia ma jeszcze trochę charakteru i ciekawy rys tak Krzysztof jest najbardziej męczącą i niepotrzebną postacią tam. To serial o Leśniczówce, Ruszczycach i Karczach. Ani Lidia ani Krzysztof nie są czołowymi postaciami. Nie wiem skąd ten pomysł żeby to przez nich promować serial. W pierwszym sezonie robiono to przez postać Antoniego i Maryny Ruszczyców, w drugim przez Katarzynę Ruszczyc i Krzysztofa (lepiej byłoby Kasia i Maryna), ale cóż to jeszcze można było jakoś zrozumieć i zaakceptować ze względu na ówczesny rozwój fabuły. Ale pominięcie obecnie ludzi z Leśniczówki w tym fragmencie promocyjnym to dziwactwo.

    01.10.2019 15:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×