"Leśniczówka". Ślub Janusza i ciężarnej Lidii! Mamy zdjęcia! Co jeszcze wydarzy się w finale 7. sezonu serialu TVP?

Fani serialu "Leśniczówka" już mogą zacierać ręce, bowiem będzie się działo w finale 7. sezonu serialu TVP! Chociaż nikt się tego nie spodziewał, Janusz i Lidia... staną na ślubnym kobiercu! Mamy zdjęcia prosto z planu serialu! Zobaczcie, co jeszcze wydarzy się w "Leśniczówce"!

Multimedia

"Leśniczówka" - co się wydarzy w finale 7. sezonu?

Zaskakujące intrygi, tajemnice i skomplikowane relacje rodzinne to elementy, za które widzowie pokochali serial "Leśniczówka" emitowany na antenie TVP1. Od 2018 roku przed telewizorami gromadzą się tysiące miłośników życiowych rewolucji.

Przez siedem sezonów bohaterowie "Leśniczówki" dostarczali publiczności mnóstwo emocji. Przeplatały się: łzy, złość, zadowolenie i rezygnacja. Finał sezonu zaskoczy widzów z natężoną siłą. W ostatnim odcinku pokaże... ślub Lidii Banach (Weronika Książkiewicz) i Janusza Karcza (Przemysław Bluszcz)! To po prostu trzeba zobaczyć!

Serial nie daje się wakacyjnej nudzie. Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Do tej pory relacja bohaterów była burzliwa, a oni sami skupiali się na ciągłej rywalizacji. Ciąża Lidii i ślub z Karczem, takiej wolty nie powstydziłby się żaden hollywoodzki scenarzysta! Janusz, który zjednał sobie zdecydowanie więcej wrogów, niż sprzymierzeńców wśród widzów, da się poznać jako troskliwy człowiek i przyszły ojciec.

Wydaje się, że w serialu "Leśniczówka" zapanuje spokój i harmonia. Czy coś będzie w stanie popsuć tę sielankę? Przekonamy się oglądając finałowy 650 odcinek 7. sezonu.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×