"Leśniczówka". Weronika Książkiewicz pokazała zdjęcia z synem. Jak wygląda 9-letni Borys?

Weronika Książkiewicz korzystając z wolnego czasu wybrała się na wakacje. Aktorka odpoczywa razem z synem Borysem. Gwiazda umieściła w mediach społecznościowych zdjęcia na których pozuje ze swoim ukochanym jedynakiem. Zobaczcie jak wygląda syn Weroniki Książkiewicz! Podobny do mamy?

Multimedia

Weronika Książkiewicz nie może narzekać na brak zajęć! Aktualnie aktorka pracuje na planach dwóch filmów - "Mayday" oraz "Furioza", w którym wciela się w postać Dzikiej. Film "Furioza" przedstawi widzom świat chuliganów i kiboli. Specjalnie dla tej roli gwiazda przeszła metamorfozę - zmieniła kolor włosów, a także zdecydowała się na radykalne cięcie. Ponadto aktorka włożyła wiele wysiłku w pracę nad sylwetką. Na szczęście Weronika znalazła czas by odpocząć!

Weronika Książkiewicz, jakiej jeszcze nie widzieliście! Po długich, blond włosach nie ma już śladu!Zobacz więcej

Korzystając z przerwy między zdjęciami gwiazda postanowiła wybrać się na wakacje. Aktorce towarzyszy syn - dziewięcioletni Borys. Weronika Książkiewicz rzadko pokazuje swoje dziecko, jednak tym razem zrobiła wyjątek i udostępniła zdjęcia na których pozuje razem z Borysem. Fani Weroniki zachwycają się urodą chłopca i zauważają podobieństwo do mamy. Miłych komentarzy nie szczędzą artystce także znajomi z branży m.in. Anna Lewandowska, Mikołaj Krawczyk, Julia Kamińska, Edyta Pazura czy Joanna Moro . Zobaczcie urocze fotografie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×