leśniczówka

„Leśniczówka”. Katarzyna Pakosińska wyglądała wprost olśniewająco! Tak artystka zaprezentowała się podczas obchodów swojego jubileuszu. Co za figura!

Katarzyna Pakosińska, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek kabaretowych w Polsce obchodziła ostatnio Jubileusz 30-lecia kariery. Podczas uroczystej gali zorganizowanej na jej cześć, od Katarzyny Pakosińskiej wprost nie można było oderwać wzroku. Spora w tym zasługa kreacji, jaką tego wieczoru miała na sobie. Sprawdźcie, jak zaprezentowała się podczas obchodów własnego jubileuszu Katarzyna Pakosińska!

31.12.2022Leśniczówka

„Leśniczówka”. Katarzyna Pakosińska i Piotr Pręgowski na planie serialu. Aktorka zdradziła, co wyląduje na jej wigilijnym stole!

Święta tuż-tuż, ale nie oznacza to, że to już koniec pracy na ten rok i błoga laba! Aktorzy występujący w serialu „Leśniczówka”, m.in. Katarzyna Pakosińska i Piotr Pręgowski, mają pełne ręce roboty! Obecni na planie dziennikarze podpytali bohaterów produkcji o świąteczne plany. Zobaczcie, co zamierza na święta Bożego Narodzenia Katarzyna Pakosińska i pozostali!

09.12.2022Leśniczówka

"Leśniczówka". Katarzyna Pakosińska kiedyś i dziś. Od dekad zaraża śmiechem i wywołuje uśmiech na buzi! Zobacz, jak się zmieniała

Katarzyna Pakosińska od dekad zaraża śmiechem i wywołuje uśmiech wśród widzów. Nic dziwnego, że aktorka i artystka kabaretowa cieszy się ogromną sympatią! Obecna na scenie od przeszło trzech dekad, w 2022 r. świętuje również dwa jubileusze - okrągłe 50. urodziny i 30 lat w branży. Zobacz, jak się zmieniała jedna z najsympatyczniejszych polskich artystek kabaretowych!

24.10.2022Leśniczówka

"Leśniczówka". Krzysztof Globisz walczy ze skutkami udaru. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda słynny aktor! W jakiej jest formie?

Krzysztof Globisz to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Trudno sobie wyobrazić współczesny polski teatr i kino bez tego aktora. Niestety, w lipcu 2014 roku Krzysztof Globisz przeszedł udar mózgu, w wyniku którego doznał częściowego paraliżu oraz afazji, czyli utraty zdolności mowy. Od tego czasu słynny aktor walczy o zdrowie. Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj! W jakiej jest formie?

24.05.2022Leśniczówka

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×