Leszek Czarnecki, mąż Jolanty Pieńkowskiej, studiuje na Harvardzie!

Leszek Czarnecki, jeden z najbogatszych Polaków i maż Jolanty Pieńkowskiej, od września studiuje na najbardziej prestiżowej uczelni na świecie, Harvardzie.

Multimedia

Jak informuje "Puls Biznesu", za 8-tygodniowy kurs Advanced Management Program (AMP), który jest bardzo intensywną wersją studiów MBA, Leszek Czarnecki zapłacił 75 tys. dol. CZYTAJ TAKŻE: PIEŃKOWSKA CHOROBLIWIE ZAZDROSNA O MĘŻĄ MILIARDERA SZOK! ZOBACZ, JAK ODMŁODNIAŁA JOLANTA PIEŃKOWSKA! - To wyjątkowy prestiż. Siedzą tam tuziny mądrych osób i rywalizują między sobą. Leszek Czarnecki zapewne jest tam gwiazdą, bo rzadko zdarza się osoba o takim statusie - mówi cytowany przez dziennik Krzysztof Daniewski, szef klubu polskich absolwentów Harvardu.

Majątek Leszka Czarneckiego, męża Jolanty Pieńkowskiej, wyceniany jest na 4,5 mld złotych.

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    fajny artykul, co do samej postaci biznesmena, to uwazam go za osobe godna nasladowanie, osiagnal tak wiele a w dodatku tez pomaga mlodym i zdolnym

    19.01.2015 16:56
  • monika (gość)

    i tak powinno być!to że ktoś jest bogaty nie znaczy że wie już wszystko :) pan Czarnecki jest świetnym przykładem tego,że człowiek powinien w siebie inwestować całe życie :)

    17.10.2013 16:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×