leszek dawid

"Broad Peak". Leszek Dawid kręci film na wysokości 5600 m n.p.m.! Ireneusz Czop i Maja Ostaszewska w rolach głównych! [ZDJĘCIA]

Jak się kręci film fabularny na wysokości 5600 m n.p.m.? Jednym z niewielu reżyserów znających odpowiedź na to pytanie jest Leszek Dawid, który w górach Karakorum realizował pierwszą część zdjęć do filmu pt. „Broad Peak”. Kolejny etap prac nad opowieścią o polskim himalaiście, Macieju Berbece, ruszył z początkiem września.

10.09.2018Broad Peak

"Pakt" 2. sezon, odcinek 1. Dobre, bo polskie. Seksafera i katastrofa górnicza na początek [RECENZJA]

Pierwszy sezon serialu HBO stał się przebojem tej stacji, więc decyzja o kontynuowaniu produkcji wydawała się bardziej niż oczywista. O dziwo jednak, tym razem włodarze stacji postanowili nie realizować drugiego sezonu według scenariusza norweskiego oryginału „Układ”, tylko postawili na napisanie własnej, mocno zakorzenionej na polskim gruncie, historii. Wygląda na to, że to był strzał w dziesiątkę.

19.11.2016Recenzje

41. Festiwal Filmowy w Gdyni. Anna Janik, Aleksandra Hamkało i Marieta Żukowska błyszczą na urodzinach HBO [ZDJĘCIA]

W czwartek, 22 września podczas 41. edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni, odbyła się impreza z okazji 20-lecia HBO Polska. Wśród gości znalazły się gwiazdy polskiego kina, w tym aktorzy i twórcy najnowszych produkcji HBO - seriali "Pakt" i "Wataha", a także koprodukcji HBO - filmu "Ostatnia rodzina", który zdobył główną nagrodę Festiwalu Filmowego w Gdyni – Złote Lwy.

27.09.2016HBO

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×