Lewandowscy. Tak kiedyś wyglądała Anna Lewandowska! Pokazujemy, jak prezentowała się żona słynnego piłkarza zanim ten zyskał międzynarodową sławę

Anna Lewandowska od 15 lat jest w szczęśliwym związku z gwiazdą polskiej i międzynarodowej piłki, Robertem Lewandowskim. Piłkarz nieustannie mógł liczyć na jej wsparcie, gdy dopiero wspinał się po szczeblach swojej sportowej kariery. Pokazujemy, jak wyglądała Anna Lewandowska, gdy jej mąż zaledwie aspirował do miana jednego z najlepszych piłkarzy globu. Czy sukces osiągnięty przez sportowca bardzo ją zmienił?

Multimedia

Anna i Robert Lewandowscy - historia miłości

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku. Wówczas jej przyszły mąż był ledwie perspektywicznym jak na polskie warunki graczem, występującym w drugoligowym Zniczu Pruszków. Rok później przeniósł się on do grającego w ekstraklasie Lecha Poznań, który jak się później okazało, otworzył mu drzwi do międzynarodowej kariery. To właśnie stamtąd trafił on później do Borussi Dortmund, aby po 4 latach zostać piłkarzem Bayernu Monachium, gdzie osiągnął szczyt swojej sportowej kariery.

Robert Lewandowski jeszcze jako piłkarz Borussi, w 2011 roku oświadczył się Annie Lewandowskiej, która bez wahania przyjęła jego zaręczyny. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu 22 czerwca 2013 r. Para wydała na świat dwie córeczki - Klarę, urodzoną w 2017 i o 3 lata młodszą Laurę.

Lewandowscy mają luksusowy dom w Monachium. Wystrój robi wrażenie!Zobacz więcej

Jak wyglądała Anna Lewandowska zanim jej mąż zyskał międzynarodową sławę?

W momencie, gdy Robert Lewandowski dopiero stawiał swoje pierwsze poważne kroki w międzynarodowej piłce, mógł liczyć na nieustanne wsparcie swojej ukochanej. Okazuje się, że Anna Lewandowska świetnie odnalazła się w u boku jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i bynajmniej myślała o tym, aby żyć w cieniu swojego słynnego męża. Poza tym, że jest żoną jednej z największych gwiazd światowej piłki, Lewandowska jest również trenerką personalną, bizneswoman, działaczką sportową i influencerką, a jej konto na Instagramie jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju i liczy ponad 4 miliony obserwujących.

Czy sława i bogactwo bardzo ją zmieniły? Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak kiedyś wyglądała Anna Lewandowska.

Zobacz galerię

Ich dzieci nie muszą martwić się o przyszłość!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×