Lewis Hamilton zamienił Nicole Scherzinger na Rihannę?

Kierowca wyścigowy szybko zmienia partnerki.

Jeszcze kilka tygodni temu Lewis Hamilton był narzeczonym Nicole Scherzinger. Niestety, plotki o rychłym małżeństwie tak go ponoć przeraziły, że zerwał ten związek. Jednak kierowca Formuły 1, były mistrz świata w wyścigach samochodowych, szybko zaczął szukać ukojenia po rozstaniu. Ponoć z pomocą przyszła mu Rihanna.

CZYTAJ TAKŻE: LEWIS HAMILTON ZERWAŁ Z NICOLE SCHERZINGER. WYSTRASZYŁ SIĘ DONIESIEŃ O ZARĘCZYNACH NICOLE SCHERZINGER POŚLUBI LEWISA HAMILTONA

W czwartkowy wieczór ludzie przecierali oczy ze zdumienia. W klubie Jimmy`z w Monte Carlo kierowca i piosenkarka bawili się razem!

- Rihanna zjawiła się o trzeciej, a może pół do czwartej, i od razu podeszła do stolika Lewisa. Poprosiła mnie, bym grał tylko hip-hop - zapewnił dziennikarzy DJ Or’elle. - Co prawda, Hamilton przyszedł do klubu wcześniej ze swoimi znajomymi, ale od kiedy pojawiła się Rihanna, zajmował się tylko nią. Piosenkarka wyszła z lokalu około piątej nad ranem - przyznał DJ.

Nie był to jednak koniec wieczoru dla RiRi. Wkrótce trafiła do baru na plaży, a wieczorem ponownie spóźniła się na swój drugi koncert w Monte Carlo. CZYTAJ TAKŻE: LEWIS HAMILTON I NICOLE SCHERZINGER POBIORĄ SIĘ? RIHANNA SPÓŹNIŁA SIE NA KONCERT 3 GODZINY!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×