Leżak - największy wróg!

- Żadne plażowanie nie wchodzi w grę. Z moim temperamentem nie zniosłabym leżaka i plaży dłużej niż pół godziny. A ładną opaleniznę można też zdobyć nie leżąc plackiem na słońcu - mówi w wywiadzie Glinka.

Multimedia

Przygotowania do wakacyjnego wyjazdu już trwają?

Na razie nie, ale mam nadzieję wyjechać gdzieś na dwa tygodnie i wszystko zrobić tak jak lubię najbardziej. Czyli: pakujemy plecaki, kręcimy globusem i rzucamy monetą spośród wybranych zakątków. Kupujemy bilety lotnicze, Pascala pod pachę i w drogę (śmiech)!

Podróż marzeń?

Ameryka Południowa, w której jeszcze nie byłam i mam nadzieję kiedyś tam dotrzeć. To jest taki mój konik i cel, którego jeszcze nie zrealizowałam.

Dlaczego akurat tam?

Ze względu na absolutnie fantastyczne krajobrazy, kulturę, ludzi, to że nie widziałam Amazonki, a bardzo bym chciała... Jeszcze parę innych powodów po drodze by się znalazło (śmiech).

A w Polsce bardziej góry, morze czy jeziora?

Pochodzę z gór i zdecydowanie tam mi bardziej po drodze.

Planujesz jakieś krótkie wyjazdy na weekend w góry?

Tak. Zawsze, jak mam wolny weekend, to pakujemy rowery i aktywnie spędzamy wolny czas na świeżym powietrzu. Czasem są to góry albo Jura Krakowsko-Częstochowska, a czasem pada też na Mazury.

Nie lubisz leniwie spędzać czasu?

Żadne plażowanie nie wchodzi w grę. Z moim temperamentem nie zniosłabym leżaka i plaży dłużej niż pół godziny. A ładną opaleniznę można też zdobyć nie leżąc plackiem na słońcu.

Najfajniejsze wakacje dzieciństwa?

Były to wakacje z rodzicami pod gruszą w Pieninach, na moich ulubionych terenach. Tam zatrzymywaliśmy się zawsze u jednej gaździny, która nas gościła co roku.

Zgarniałam siano z pola, zaganiałam kaczki, kury i gęsi do zagrody, doiłam krowy, skakałam po sianie! W dzień chodzenie z rodzicami po górach, a wieczorami ogniska. To były najlepsze wakacje jakie pamiętam!

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiała: Joanna Rutkowska

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    to gdzieku..a ta opalenizna ?

    28.07.2009 21:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×