Lidia Kopania śpiewa U2 [WIDEO]

Lidia Kopania zmierzyła się z U2 w Polskim Radio.

Multimedia

W ramach Ekspresowych Sesji Nagraniowych w Studiu im. Henryka Debicha w Radiu Łódź, Lidia Kopania miała przyjemność nagrać utwór "With Or Without You" zespołu U2 oraz kolędę "Gdy śliczna Panna". Dlaczego akurat piosenka U2? Ponieważ Lidia uwielbia ten zespół i ten właśnie utwór. Razem z chłopakami z Kind Of Blue godzinami wsłuchiwali się w ich muzykę i rozprawiali nad fenomenalną charyzmą wokalną (i nie tylko) Bono. A kolęda to taki upominek dla wiernych fanów piosenkarki z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

CZYTAJ TAKŻE: KOPANIA PRZEJĘŁA KONTRAKT SIWIEC. KTÓRA LEPSZA? [ZDJĘCIA]

"Dziś nagranie, jutro emisja" - w dużym skrócie tak właśnie można opisać inicjatywę Ekspresowych Sesji Nagraniowych, za którą odpowiada Marcin Tercjak, szef muzyczny łódzkiej rozgłośni.

"To było niesamowite przeżycie! Już następnego dnia , wracając z sesji, usłyszałam utwór With Or Without You w radiu" - powiedziała Lidia Kopania.

Kolęda zostanie wyemitowana nieco później. Takie nagrania, właściwie na tzw. "setkę" , to niezły test na sprawdzenie możliwości i umiejętności piosenkarzy. Tempo realizacji zawrotne, ale dodające artyście skrzydeł, szczególnie jeśli pracuje się z zaprawionymi w bojach scenicznych muzykami.

Posłuchaj, jak Lidia Kopania zaśpiewała wielki przebój zespołu U2.

FILM https//youtu.be/yVmVHAs-mVY

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×