lidia popiel

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel to prawdziwa piękność! Aleksandra Linda od lat zachwyca urodą i sumienną pracą na własne nazwisko. Publikujemy jej archiwalne zdjęcia

Aleksandra Linda po ojcu i matce ma talent do utrzymywania wokół siebie nimbu tajemnicy. Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel od pewnego czasu próbuje swoich sił w aktorstwie "w starym stylu" - pracując, a nie zabiegając o uwagę mediów skandalami czy medialnymi ustawkami. Nie szuka rozgłosu na siłę, a zamiast tego skupia się na rozwoju swojej osoby - oraz swojej artystycznej duszy, której charakter oddają media społecznościowe Aleksandry. Zobaczcie, jak zmieniała się córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel!

19.11.2022Psy 3. W imię zasad

Gwiazdy z pierwszych stron gazet olśniły eleganckimi stylizacjami. Katarzyna Żak w różu, Paulina Koziejowska na sportowo, Grażyna Wolszczak w kapeluszu i Ewa Kasprzyk w czerwieni

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy kochają pokazy mody. To znakomita okazja, by błysnąć na ściance przemyślaną stylizacją, która przykuje uwagę fotoreporterów. Ewa Kasprzyk, Katarzyna Żak, Paulina Koziejowska, Joanna Racewicz, Grażyna Wolszczak, Beata Tadla - ich i wielu innych nie zabrakło na jednym z wydarzeń ze świata mody. Każda z nich zaprezentowała się w najlepszej odsłonie. W galerii publikujemy zdjęcia!

02.09.2022Gwiazdy

"Odwilż". Bogusław Linda i Lidia Popiel na wspólnym zdjęciu. Ta aberracja rozczuliła fanów pary!

Bogusław Linda i Lidia Popiel to jedne z najbardziej tajemniczych małżeństw w polskim show-biznesie. Para unika wspólnych zdjęć, wywiadów, wyjść na tzw. ścianki i monetyzowania swojej popularności w mediach społecznościowych. Jednak od każdej reguły jest wyjątek i Bogusław Linda właśnie takowy uczynił, publikując nietypowe jak na siebie zdjęcie na Instagramie. Aberracja aktora i jego ukochanej rozczuliła fanów!

19.06.2022Odwilż

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×