Liga Mistrzów Polsat. Gdzie oglądać transmisje na żywo?

Liga Mistrzów Polsat. Od sezonu 2018/19 przez trzy kolejne lata transmisje z meczów Ligi Mistrzów UEFA będzie można oglądać w Polsacie. Po raz pierwszy w polskiej telewizji dostępne będą transmisje ze wszystkich spotkań Champions League. Cyfrowy Polsat przygotował już specjalne oferty telewizyjne dla sympatyków elitarnej Ligi Mistrzów. Oto szczegóły.

Multimedia

Liga Mistrzów w Polsacie. Wszystkie mecze na żywo

Polsat od sezonu 2018/19 pokaże na żywo wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i spotkania Ligi Europy. Transmisje będzie można oglądać na dwóch nowych kanałach: Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 - w jakości Super HD oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium. Będą one wykorzystywane podczas fazy grupowej, gdy równolegle transmitowana jest większa ilość meczów. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat i platformy Cyfrowy Polsat będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów w nowej jakości Super HD.

Zobacz galerię

Liga Mistrzów: Polsat Sport Premium

W kanałach premium podczas dnia meczowego Polsat zapewni około 8 godzin relacji na żywo. Będą to programy towarzyszące spotkaniom: przed- i pomeczowe studia, pogłębione analizy, reportaże, wywiady, doświadczeni eksperci i komentatorzy, liczni goście specjalni. Programy będą realizowane w studiu zaprojektowanym specjalnie z myślą o rozgrywkach Ligi Mistrzów o powierzchni 700 m2, oprawą wizualną realizowaną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modeli 3D.

Sympatycy Ligi Mistrzów będą musieli się przyzwyczaić do nowych godzin rozgrywania meczów. Dwa pojedynki w fazie grupowej będą rozpoczynały się o godzinie 19, a sześć o godzinie 21.00.

Liga Narodów. Gdzie obejrzeć w telewizji i internecie? Kiedy mecze Polaków? Zobacz więcej

Liga Mistrzów Cyfrowy Polsat

Przez pierwsze dwa miesiące pakiety Cyfrowego Polsatu z transmisjami z Ligi Mistrzów i Ligi Europy nie będą zawierały dodatkowych opłat. Po upływie tego czasu pakiety będą droższe maksymalnie o 30 zł miesięcznie.

 • Pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium za 50 zł miesięcznie, na start przez pierwsze dwa miesiące bez opłat
 • Pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium za 60 zł miesięcznie, na start przez dwa pierwsze miesiące bez opłat
 • Pakiety Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium za 80 zł miesięcznie, na start przez pierwsze dwa miesiące bez opłat
 • Pakiety Premium Max Plus wraz z pakietem Polsat Sport Premium (łącznie 178 kanałów, w tym pełna oferta sportowa) za 120 zł miesięcznie, na start przez pierwsze trzy miesiące bez opłat

Liga Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie?

Cyfrowy Polsat zapewni także kibicom możliwość oglądania meczów Ligi Mistrzów poza domem i na urządzeniach mobilnych. Mecze Champions League będą mogli oglądać użytkownicy telewizji internetowej IPLA. Cena za sezon Ligi Mistrzów w IPLI wyniesie 360 zł. Z kolei za wykupienie dostępu na 7 dni zapłacimy 40 zł.

Nowe kanały i serwisy telewizyjne premium będą dostępne również w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Z opcją ON THE GO spotkania będzie można oglądać poza domem i to nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie. W Mistrzowskiej Ofercie Premium Max Plus opcja ON THE GO jest dostępna bez dodatkowych opłat.

Z nowych propozycji korzystać mogą zarówno nowi, jaki obecni abonenci platformy. W ramach programu smartDOM wszystkie oferty promocyjne z pakietem Polsat Sport Premium są o 10 zł tańsze.

Borek o nowym sezonie LM w Polsacie: takiej oprawy jeszcze nie byłoZobacz więcej

Liga Mistrzów w Polsacie i nc+

Nc+ nabył od Polsatu prawa do dystrybucji kanałów premium. Klienci platformy posiadający abonament z programem Canal+ obejrzą mecze Ligi Mistrzów bez dodatkowych opłat, ale tylko do końca roku. Później opłata za pakiet z meczami Ligi Mistrzów ma wynieść maksymalnie 30 zł.

Komentarze

Skomentuj
 • Marek (gość)

  Wsadźcie sobie w dupę LM. Nie dołożę grosza jeb....ym solorzom

  19.02.2019 21:17
 • ChujCieToBoli (gość)

  kurwy jebane pasorzyty

  19.02.2019 20:32
 • Chris (gość)

  Pierdolone jebane złodzieje! Chuj wam w dupę!

  15.02.2019 22:28
 • Chris (gość)

  Pierdolone jebane złodzieje! Chuj wam w dupę!

  15.02.2019 22:28
 • hahaha* (gość)

  "Złodzieje i c- plus też hamy i złodzieje na chuj place abonament telewizyjnych telewizji publicznej żeby oglądać pisssssss

  11.02.2019 09:39
 • Maruda (gość)

  Jakość dźwięku i komentatorów pozostawia wiele do życzenia. W czasie transmisji dźwięk ze stadionu jest wyciszony i w połączeniu z beznadziejnymi wywodami komentatorów ma się wrażenie że oglądam mecz z początku lat 90. Nic innego nie pozostanie jak tylko poszukanie jakiegoś innego providera.

  19.09.2018 19:06
 • koleś (gość)

  Od dawna Polsat to najwięksi złodzieje bez skrupułów. Największym dowodem jest sytuacja, gdy Mistrzostwa Świata w siatkówce, gdy Polska była gospodarzem zakodowali wszystkie mecze oprócz meczu otwarcia i finału. Finał jeszcze odkodowali, bo były naciski, więc łaskę rodakom zrobili. Oglądałem Ligę Mistrzów, ale teraz sobie odpuszczę. Nie dam naciągaczom zarobić. Ciekawe, czy będą mieli dźwięk Dolby 5.1, bo w Polsacie to nadal nieosiągalna technologia. Jeszcze ten kit jak Super HD wymyślili. Żenada.

  21.08.2018 20:03
 • anio (gość)

  Nowy por,tal ero na którym znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całej Polski i zaagranicy! Załóż konto darmo, przeglądaj oferty! -- www.elaski24.Gq

  04.08.2018 21:11
 • Nasz (gość)

  Dlaczego polsat udotempni ligę mistrzów tym patusom z nc+

  29.07.2018 13:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×