"Light as a Feather". Nastolatki i nadprzyrodzone moce w nowym serialu Hulu! Gdzie oglądać w Polsce "Lekkie jak piórko"? [ZWIASTUN]

Już wkrótce na platformie Hulu zadebiutuje kolejny serial młodzieżowy. Horror o nastolatkach i nadprzyrodzonych mocach, którego twórcą jest R. Lee Fleming Jr. będziemy mogli również oglądać w Polsce. O czym jest "Light as a Feather"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Light as a Feather" to opowieść o pięciu nastolatkach, które niespodziewanie muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi mocami. Dziewczyny rozpoczynają śmiertelną grę. Ci, którzy ją przeżyją będą musieli dowiedzieć się dlaczego stali się celem nadprzyrodzonych mocy. Horror Hulu dla nastolatków oparty jest na opowiadaniu Zoe Aarsen, a jego twórcą jest R. Lee Fleming Jr.

Pierwszy sezon "Light as a Feather" będzie składał się z 10 odcinków. W obsadzie znaleźli się: Liana Liberato, Haley Ramm, Ajiona Alexus, Brianne Tju i Peyton List. W zamyśle twórców każdy z kolejnych sezonów będzie opowiadać inną historię.

TOP 20 najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat [GALERIA]Zobacz więcej

Serial "Light as a Feather" będzie miał premierę 12 października na Hulu. W Polsce ukaże się pod tytułem "Lekkie jak piórko" i będzie dostępny od 30 października na HBO GO.

%%GALERIA

"Light as a Feather" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×