"Lightfields". Jeden dom, trzy rodziny i jeden przerażający duch. Gdzie oglądać?

Wciągający, nieco mroczny serial, którego akcja rozgrywa się w trzech planach czasowych: w latach: 1944, 1975 i 2012. Opowiada o trzech rodzinach, które na przestrzeni lat zamieszkują ten sam dom w małej miejscowości. Łączy je postać ducha dziewczynki, która przed laty zginęła w tragicznych okolicznościach.

Multimedia

"Lightfields" - 1. odcinek w poniedziałek 21.01.2019 o godz. 22:00 w Epic Drama! - sprawdź program tv

Rok 1944. W gospodarstwie na wybrzeżu Suffolk mieszkają Martha i Albert wraz 17-letnią Lucy (Antonia Clarke) i 9-letnim Pipem. Na wieś przyjeżdża Eve (Dakota Blue Richards) , wraz z matką i młodszą siostrą, by tu przeczekać wojnę. Dziewczyna zostaje zatrudniona na farmie Felwoodów. Lucy zaprzyjaźnia się z Eve, wdaje się też w romans z amerykańskim lotnikiem Dwightem. Któregoś dnia Lucy ginie w pożarze stodoły, gdzie umówiła się z ukochanym. To wydarzenie staje się kluczem do tajemnicy, która rzutuje na życie przyszłych pokoleń mieszkających w owym gospodarstwie.

Ruth Wilson zagra własną babcię! Nowy serial już od stycznia w TV!Zobacz więcej

W latach 70. XX wieku pisarka Vivien Mullen (Lucy Cohu) oraz jej 17-letnia córka Clare (Karla Crome) opuszczają Londyn i zamieszkują w Lightfields Farm. Kobieta zamierza napisać tam powieść. W gospodarstwie mieszka jednak duch Lucy.

Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, nikt nie zna prawdy, a sprawiedliwość nie zostaje wymierzona - do chwili, kiedy na farmę powraca rodzina Felwoodów: Lorna (Sophie Thompson) i Barry (Danny Webb) Felwoodowie oraz ich wnuk Luke (Alexander Aze). Pewnej nocy chłopcu ukazuje się duch Lucy...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×