"L'Immortale". Filmowy spin-off serialu "Gomorra" wkrótce w kinach! Zobacz zwiastun!

Tęsknicie za "Gomorrą"? Jeśli tak, mamy dla Was dobrą wiadomość. W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmowego spin-offu włoskiego serialu. W "L'Immortale" zobaczymy Ciro Di Marzio, w którego wciela się Marco D’Amore.

Multimedia

Spin-off "Gomorry" w kinach

"Gomorra" doczeka się filmowego spin-offa o Ciro Di Marzio, w którego wciela się Marco D’Amore. "L'Immortale" pokaże młodzieńcze lata bohatera, który jako niemowlę przeżył trzęsienie ziemi, by następnie stać się budzącym lęk mordercą. Film trafi do kin 5 grudnia 2019 r.

Nadchodzi włoski "Narcos"! O czym będzie serial twórców "Gomorry"?Zobacz więcej

Część akcji filmu rozgrywa się w Neapolu w latach 80. XX wieku, kiedy Ciro był dzieckiem. Reszra historii będzie rozgrywać się w teraźniejszości. Scenariusz do "L'Immortale" napisał Leonardo Fasoli, który także pracował nad serialem. Reżyserią zajął się sam Marco D’Amore.

"Gomorra" - o serialu

Bohaterami "Gomorry" są członkowie rodziny Savastano - gangsterskiego klanu, w którym obowiązuje zasada bezgranicznej lojalności i posłuszeństwa. Ich największym wrogiem i konkurentem jest grupa, na której czele stoi Salvatore Conte. Konflikt między nimi nasila się, gdy Don Pietro Savastano wysyła swoich ludzi - Cyria i Attilia - by podpalili posiadłość rodziny Conte. Dochodzi do krwawej i bezwzględnej wojny gangów, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Wrzucony w sam środek wydarzeń Cyrio postanowi wykorzystać okazję i przeciwstawić się wieloletniej, mafijnej tradycji: podejmie próbę, aby zostać nowym szefem gangsterskiego imperium Neapolu.

TOP 10 najlepszych włoskich produkcji telewizyjnych!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×