Lindsay Lohan sprzeda swoje torebki, żeby spłacić długi

Gwiazda, która ma kłopoty i wciąż pakuje się w kolejne, znajduje najdziwniejszych wybawców, którzy pewnie tylko chcą zaistnieć dzięki jej nazwisku.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: CHARLIE SHEEN CHCE URATOWAĆ LINDSAY LOHAN LINDSAY LOHAN CHCE PÓŁ MILIONA ZA JEDNĄ IMPREZĘ

Tym razem pomoc dla Lindsay Lohan zaoferowała firma Cash For Purses, zajmująca się handlem w Internecie. Zaproponowała ona zadłużonej aktorce odkupienie jej... torebek!

  • Zaprosiliśmy Lindsay Lohan na spotkanie z nami, ponieważ skupujemy eleganckie i robione na zamówienie torebki. Jesteśmy gotowi kupić te, z których aktorka już nie korzysta, co powinno pozwolić spłacić długi aktorki - zapewnił dziennikarzy Trent Silver, założyciel Cash For Purses.

CZYTAJ TAKŻE: LINDSAY LOHAN NIE ZAPŁACIŁA SWOJEJ ADWOKAT "LINDSAY CIĄGLE WSZYSTKICH ATAKOWAŁA JAK ROZHISTERYZOWANE DZIECKO"

Jak cenne mogą być torebki, którymi Lindsay już się znudziła, świadczy fakt, że firma jest przekonana, że zaoferuje za nie pieniądze, która pozwolą gwieździe spłacić zarówno długi w urzędzie podatkowym, jak i honorarium jej pani adwokat. Tylko to ostatnie opiewa na 300.000 dolarów...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×