Lindsay Lohan znów spóźniona i nieprzygotowana do pracy

Lindsay Lohan została zatrudniona przez jeden z londyńskich teatrów. Niestety nie potraktowała tej oferty poważnie i na próby przychodzi spóźniona i nieprzygotowana.

Multimedia

Przed kilkoma tygodniami wydawało się, że Linday Lohan porządkuje swoje życie. Kuracja odwykowa dawała pozytywne efekty, aktorka przeniosła się z Kalifornii do Londynu i nawet została zaangażowana przez jeden z teatrów. Wielu obserwatorów uważało, że nowe otoczenie może jej dobrze zrobić, lecz teraz już takiej pewności nie ma. Na próby w teatrze gwiazda przychodzi spóźniona i nieprzygotowana.

CZYTAJ TAKŻE: LINDSAY LOHAN W LONDYŃSKIM TEATRZE! [WIDEO] LINDSAY LOHAN WYSTĄPI W SERIALU "DWIE SPŁUKANE DZIEWCZYNY" [WIDEO]

  • Członkowie ekipy solidnie się na nią zdenerwowali, bo najpierw muszą czekać aż w końcu przyjdzie do pracy, później zaś i tak pracować nie mogą, ponieważ Lindsay nie pracuje nad rolą! Reżyser już postawił sprawę jasno: przestanie się spóźniać, zacznie przygotowywać swoją rolę, albo niech wraca do nocnych klubów - przekonuje informator „Star”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×