"Linie podziału". Niemcy odradzają się po wojnie. Co w 2. sezonie serialu? [ZDJĘCIA]

Niemiecki serial historyczny "Linie podziału" powraca z 2. sezonem! Telewizja Epic Drama zaprezentowała zdjęcia z produkcji. Sprawdźcie, czego spodziewać się po nowych odcinkach serialu "Linia podziału".

Multimedia

Premiera serialu "Linie podziału" w środę 12 września, godz. 21.00

Niemcy, wiosna 1960 r. Mieszkańcy Tannbach, miasteczka leżącego na granicy między Wschodnimi a Zachodnimi Niemcami, pogodzili się już z życiem w politycznym absurdzie: beztrosko wyznaczona linia graniczna przecięła ich miejscowość na pół.

Nowy serial historyczny w czerwcu na Epic Drama. O czym będzie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Praska Wiosna kończy się tragicznie, nadzieja na „socjalizm z ludzką twarzą" znika. Anna i Friedrich wciąż budują socjalizm w NRD, podczas gdy Georg von Striesow, ojciec Anny, czerpie zyski z szybkiego rozwoju gospodarczego RFN. Granica biegnąca przez środek miasteczka pociąga za sobą pierwsze ofiary: w wypadku z granatem ginie dziecko, a Hilde wpada w ręce służby bezpieczeństwa. Felix, syn Anny, ucieka z aresztu wschodnioniemieckiej armii, podczas gdy Rosemarie, która wkrótce ma zostać trzecią żoną Georga, skrywa mroczny sekret.

Linie podziału

Rok: 2018
Sezon 2: 6 x 60 min
Twórcy: Robert Thayenthal, Josephin Thayenthal
Obsada: Heiner Lauterbach, Henriette Confurius, Jonathan Berlin, Martina Gedeck, Alexander Held, Florian Brückner, Maximilian Brückner

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×