"Lip Sync Battle Ustawka". Edyta Herbuś prezentuje silikony [ZDJĘCIA]

Dlaczego Edyta Herbuś postanowiła zainwestować w silikony, a Misiek Koterski w obcisłym body tarzał się po materacu? Sprawdźcie sami!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:
Za kulisami programu "Lip Sync Battle Ustawka" [WIDEO]
"Lip Sync Battle Ustawka". Sprawdź, kto wystąpi w programie [ZDJĘCIA]

Tancerka, aktorka, przepiękna kobieta, o której zdjęcia zabijają się paparazzi. Nie boi się nowych wyzwań. Po kilkunastu latach zamienia taniec, w którym osiągnęła niemal wszystko co można było osiągnąć, na aktorstwo. A teraz Edyta Herbuś pójdzie o krok dalej i porzuci nową pasję dla lipsyncowania. Chociaż nie ukrywajmy, że w tym programie talent aktorski bardzo się przydaje. Szczególnie, że Edyta wybrała sobie tak dwa różne bieguny – naturalną i subtelną Vanessę Paradis z piosenką „Joe le Taxi” oraz rolę sztucznej do bólu Barbie w utworze grupy Aqua.

Jej konkurent w dziedzinie gry aktorskiej może się pochwalić niezłym dorobkiem. Najbardziej zasłynął oryginalną i niepowtarzalną odmianą angielskiego czasownika „to be”. I także w „Lip Sync Battle Ustawka” zmierzy się z językiem angielskim. Dwukrotnie! Raz jako legendarny Freddie Mercury w piosence „ I want to break free”, a drugi raz jako Sia w hicie „Chandelier”. Wiemy, że Misiek Koterski lubi przekraczać granice i jechać po bandzie. Kostium w tym ostatnim numerze wyzwoli w Miśku takie pokład nieodkrytej dotąd kreatywności, że jego dotychczasowe wybryki pójdą w zapomnienie.

To będzie ostre starcie, bitwa na klaty, wspólny taniec oraz dzielenie się jednym lizakiem przez Edytę, Miśka i prowadzącego Kędziora. Jak smakował lizak? A może lepiej zapytać – jak smakuje zwycięstwo? Tylko jeden z zawodników będzie mógł odpowiedzieć na to pytanie, dumnie nosząc pas show „Lip Sync Battle Ustawka”.

"Lip Sync Battle Ustawka" możecie oglądać na Player.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×