“Lip Sync Battle Ustawka”. Nowe show platformy player.pl [ZDJĘCIA]

Właśnie zakończyły się zdjęcia do „LIP SYNC BATTLE USTAWKA”, kolejnej produkcji player.pl. Pierwsze w Polsce show stworzone do internetu to znane gwiazdy w nowej odsłonie, brawurowe wykonania i odważne interpretacje znanych hitów. Sprawdźcie, kto wystąpi w programie.

Multimedia

„LIP SYNC BATTLE USTAWKA”

Jest drugą po „Web Therapy” produkcją własną player.pl, a przy okazji pierwszym w Polsce show stworzonym do internetu. Program jest adaptacją bijącego rekordy popularności amerykańskiego rozrywkowego show na kanale Spike. „Lip Sync Battle” wywodzi się z Jimmy Fallon Show, w którym prowadzący i zaproszone gwiazdy "lipsyncują" wybrane piosenki. Wygrywa osoba, która wybierze i wykona w najbardziej zaskakujący sposób wybrany utwór.

Produkcja Player.pl realizowana jest przez Golden Media Polska, a wystąpią w niej: Ewa Farna, Patricia Kazadi, Osi Ugonoh, Maja Bohosiewicz, Julia Kuczyńska (Maffashion), Barbara Kurdej – Szatan, Edyta Herbuś, Marta Wierzbicka, Katarzyna Pytel (Pani Ekscelencja), Roksana Pindor (Saszan), Krystian Wieczorek, Czesław Mozil, Michał Koterski, Antoni Królikowski, Dawid Kwiatkowski, Michał Baryza, Patryk Kumór, Stanisław Karpiel – Bułecka, Jakub Zdrójkowski, Patryk Głowiński (Artur Kapecki z serialu „Szkoła”), Robert Burneika (Hardkorowy Koksu), Madox a także, Sylwester Wardęga i Stuu.

CZYTAJ TAKŻE:

"WEB THERAPY". NOWY SERIAL Z AGATĄ KULESZĄ W PLAYER.PL [WIEO]
"WEB THERAPY". GWIAZDY W SERIALU. SPRAWDŹ, KTO WYSTĄPI! [ZDJĘCIA]

Gospodarzami "LIP SYNC BATTLE USTAWKA" będą Natalia Jakuła i Piotr Kędzierski. W każdym z odcinków pojawiają się także vlogerzy z kanału "Abstrachuje.tv", którzy będą wprowadzać widzów za kulisy zaskakując zarówno prowadzących jak i uczestników. W polskiej wersji LIP SYNC BATTLE USTAWKA występy gwiazd nie będą powtarzane, dzięki czemu widzowie będą mogli obejrzeć wszystkie nieprzewidziane scenariuszem sytuacje.

Pierwszy odcinek TVN wyemituje wyłącznie na platformie player.pl, w pierwszym kwartale 2016 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Anka (gość)

    W jakie dni to leci?

    28.01.2016 20:48
  • Misiek (gość)

    Uuu, wszystko na sile... Kędzior, strasznie slabo. Po amerykańskiej wersji, nie chce sie na to patrzec :-(

    28.01.2016 00:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×