Liroy promuje marihuanę i namawia do jej sadzenia

Liroy nie ukrywa, że od wielu lat pali marihuanę. Teraz stara się zachęcać innych, by również sięgali po narkotyk, który według niego ma wiele zastosowań.

Multimedia

Liroy, jeden z pierwszych raperów w Polsce, wzorem zachodnich wykonawców nie kryje się z tym, że regularnie pali marihuanę. Co więcej, raper prowadzi intensywną kampanię na rzecz promocji marihuany i powszechnie zachwala jej właściwości medyczne.

CZYTAJ TAKŻE: LIROY CHCIAŁ ZABIĆ OJCA LIROY WYDAJE AUTOBIOGRAFIĘ [WIDEO]

- Dzięki medycznej marihuanie przez tyle lat mogliśmy uratować wielu ludzi chorych na stwardnienie rozsiane, raka, np. glejaka, a także całą resztę schorzeń. Przecież ludzie, którzy palą trawę, jedzą ją czy zażywają w jakiś inny sposób, nie mają szansy mieć jaskry - powiedział agencji Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE: PLANTACJA MARIHUANY ROMANA HOFFERA Z "NA WSPÓLNEJ" HITEM W SIECI MILEY CYRUS: TRAWKA JEST NAJLEPSZYM NARKOTYKIEM NA ZIEMI!

Ponadto, Liroy zorganizował kampanię "Posadź krzak", która ma zachęcać Polaków do uprawy marihuany na wielką skalę. Raper nie ukrywa również, że na trawce można nieźle zarobić.

- Wystarczy namówić rolników i powiedzieć im, że oprócz tego, że posadzicie, to będziecie mieli z tego dużo pieniędzy. Bo z 4 ha naprawdę można zarobić w rok, nie robiąc prawie nic, prawie 100 tysięcy złotych - przekonywał.

Komentarze

Skomentuj
  • Marek (gość)

    Stary satyr po gębie widać że mózg u niego nie działa po tym gównie.

    03.01.2014 10:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×