"List do Evity" odcinek 1. Hiszpański miniserial na kanale Epic Drama. Julieta Cardinali w roli Evy Perón

Dwuodcinkowy serial "List do Evity" (oryg. "Carta a Eva") znowu będzie można obejrzeć na kanale Epic Drama. Kiedy premiera 1. odcinka? Szczegóły emisji znajdziesz w tekście poniżej.

Multimedia

"List do Evity" odcinek 1. w piątek, 29.05.2020 o godz. 23:45 na Epic Drama! - sprawdź program tv

Pasja i temperament, charyzmatyczna mieszanka naiwności i wyrachowania: kiedy Evita zabierała głos, słuchał jej cały świat — nawet generał Franco i jego konserwatywna żona. Już w piątek (29.05) kanał Epic Drama pokaże 1. odcinek telewizyjnej produkcji z Julietą Cardinali w roli Evy Perón, która była kochanką, a następnie żoną prezydenta Argentyny Juana Peróna. Evita do dziś budzi skrajne emocje. Uznawana jest przez wielu za symbol emancypacji, ale też reżimu.

"Okręt" powraca z 2. sezonem! Jakie inne seriale i filmy oglądać w maju na Epic Drama? Zobacz więcej

Jest grudzień 1946 roku. W Nowym Jorku Zgromadzenie Ogólne ONZ przytłaczającą większością głosów decyduje o wycofaniu ambasadorów z Madrytu. Hiszpania zostaje odizolowana od świata...

W biograficznym dramacie telewizyjnym "List do Evity" w rolach głównych zagrali: Julieta Cardinali, Nora Navas, Ana Torrent, Malena Alterio, Marcel Borràs, Jesús Castejón, Carmen Maura oraz Pepa Charro.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×