Lista nominowanych do MTV European Music Awards! [ZDJĘCIA + WIDEO]

Ewelina Lisowska, Donatan, Kamil Bednarek, Margaret i Dawid Podsiadło powalczą o miano "Najlepszego Polskiego Wykonawcy".

Multimedia

Polska gwiazda, która zwycięży w kategorii "Najlepszy polski wykonawca", przejdzie do kolejnego etapu głosowania. W ostatnim etapie spośród lokalnych artystów wybrany zostanie zwycięzca w kategorii "Najlepszy Artysta Światowy". Do rywalizacji staną: Ewelina Lisowska, Donatan, Kamil Bednarek, Margaret i Dawid Podsiadło.

Nominacje do tegorocznych nagród MTV European Music Awards, które dzisiaj ogłoszono, wyglądają bardzo ciekawie. Wśród artystów, którzy mają szansę na najwięcej statuetek jest prawdziwy weteran plebiscytu, czyli Justin Timberlake. Otrzymał w tym roku 5 nominacji, podobnie jak Macklemore i Ryan Lewis (po 5 nominacji).

Kto, Waszym zdaniem, zostanie "Najlepszym polskim wykonawcą"?

Więcej na temat MTV European Music Awards przeczytasz na stronie DziennikZachodni.pl!

FILM https//youtu.be/Wg4A_d9F7xk

Komentarze

Skomentuj
  • Jan Bravo (gość)

    Tylko co tam robi nasz narodowy obciach, reprezentacja Warsaw Shore?? Przecież to reprezentacja młodocianych meneli, PATOLOGII I AGRESJI, antyreklama Polski :( Ciekawe czy jak tam któryś z ekipowiczów zaatakuje postronną osobę jak to ostatnio na ekranie MTV uczyniła Jola z Warsaw Shore to producenci Warsaw Shore/MTV znowu znów jej przyklasną i wyślą jej na pomoc swoją ochronę? DNO!!

    09.11.2017 21:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×