"Listy do M. 2". Mikołaj Melchior bez prezentów, czyli nowy zwiastun filmu! [WIDEO]

Najpopularniejsza komedia ostatnich 25 lat powraca i już za dwa tygodnie będzie bawić i wzruszać w kinach. Wielkie odliczanie do premiery trwa. Tymczasem prezentujemy trzeci, oficjalny zwiastun „Listów do M 2” – filmu, który ma w sobie wszystko to, za co część pierwszą pokochały miliony Polaków. Światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. „Listy do M 2” w kinach od 13 listopada, a na pokazach przedpremierowych w całej Polsce już od 11 listopada!

Multimedia

Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska-Żurawska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi.

Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

Bohaterowie „Listów do M. 2” w reżyserii Macieja Dejczera będą rozśmieszać, wzruszać, inspirować widzów do tego, by uwierzyli, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

LISTY DO M 2 w kinach od 13 listopada

Komentarze

Skomentuj
 • dena (gość)

  z każdym kolejny zwiastunem coraz bardziej nie mogę się doczekać :)

  30.10.2015 16:03
 • ovvca (gość)

  Myślałam, że nic nie przebije "w du*ie jesteśmy sobie zapisani!" Ale jednak! Czuję, że to będzie świetny film!

  30.10.2015 15:59
 • Alinka (gość)

  Powinno być jeszcze dwóch tych mikołajów do kompletu: Kacper i Baltazar... ale mnie jeden Melchior i bez prezentów wystarczy, nie mogę się doczekać filmu!

  30.10.2015 15:57
 • bumcyk (gość)

  Rewelacja! :) 4 lata czekania ale już jest! :D

  30.10.2015 15:56
 • Magda_K (gość)

  Jeszcze śmieszniejszy psia d...a ;) :D Jest śnieg, zabawne gagi, krnąbrny Mikołaj - tata :) Już nie mogę się doczekać i #czekamnalisty wciąż! :)

  30.10.2015 15:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×