"Listy do M. 3" pierwszy raz w telewizji! Kiedy premiera polskiego świętecznego filmu? [KIEDY W TV, ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Nadchodzą święta! Z tej okazji, będziemy mogli zobaczyć "Listy do M. 3" pierwszy raz w telewizji! Która stacja i kiedy pokaże 3. część polskiego świątecznego hitu? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Święta już blisko! Stacje telewizyjne postanowiły już zacząć planować świąteczną ramówkę. Wiemy już, że zobaczymy świąteczny klasyk - "Kevin sam w domu"! Teraz będziemy mieli szansę obejrzeć "Listy do M. 3". Film miał swoją premierę w kinach 10 listopada 2017r., czyli już rok temu. Teraz, po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć go w telewizji, w CANAL+.

"Listy do M. 3" w TV w sobotę, 24.11.2018 o godz. 21:55 w CANAL+! - sprawdź program tv

Polsat znowu pokaże Kevina w Boże Narodzenie 2018?Zobacz więcej

"Listy do M. 3" - opis fabuły

W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. Uwielbiany przez widzów Mel (Tomasz Karolak) stanie przed nie lada wyzwaniem - będzie próbował odnaleźć swojego rezolutnego syna, który ruszył w ślad za swoim zaginionym przed laty dziadkiem. Piękna prezenterka Karolina (Magdalena Różczka), która na co dzień uwodzi w radiu swoim głosem, trafi na dość zaskakującą miłość swojego życia, a Wojciech (Wojciech Malajkat) postara się poukładać swoje życie po śmierci ukochanej żony. Zaś Szczepan (Piotr Adamczyk) i Karina (Agnieszka Dygant) będą musieli pogodzić się z nowymi wydarzeniami w ich związku. Na ekranie wiele nowych postaci i same gwiazdy! Zobaczymy również: Izabelę Kunę, Katarzynę Zawadzką, Stanisławę Celińską, Andrzeja Grabowskiego i wielu innych.

"Listy do M. 3" - zwiastun

Nie tylko Kevin, czyli najlepsze filmy o świętach [RANKING]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Recenzja "Listów do M.3"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×