"Listy do M. 4". Wyjątkowe życzenia Agnieszki Dygant z okazji urodzin Piotra Adamczyka. Przyjaźń aktorów trwa już ponad 30 lat!

21 marca swoje urodziny świętuje aktor Piotr Adamczyk. W tym roku życzenia płynęły ze wszystkich stron, jednak na szczególną uwagę zasługują te złożone przez wieloletnią przyjaciółkę, Agnieszkę Dygant, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Multimedia

Życzenia Agnieszki Dygant dla Piotra Adamczyka

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk znają się jeszcze z czasów, kiedy życie z aktorstwa dla obojga było jedynie odległym marzeniem. Poznali się jeszcze jako dzieci, kiedy wspólnie uczęszczali do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty u Haliny i Jana Machulskich. Oboje przeszli długą drogę, zanim zaczęli odgrywać w "Listach do M." jedną z najbardziej temperamentnych par w polskich komediach romantycznych. 21 marca 2021 roku, przy okazji składania życzeń z okazji 49. urodzin aktora, Agnieszka Dygant napisała kilka pięknych słów o ich relacji, które okrasiła wspólnymi zdjęciami, z czego jedno najbardziej przykuło uwagę jej obserwujących, bowiem Piotr Adamczyk ma na nim 15 lat, a ona sama 14.

Aktorka w piękny sposób opisała ich relację:

Zdjęć z tym facetem mam chyba miliard i ze 2 000 000 000 wspólnych przygód i wspomnień. Znam go od dziecka i kocham jak brata :) @piotradamczykactor ma dziś urodziny ♥️ wszystkiego najlepszego Piotr.

Agnieszka Dygant powiększyła usta? Aktorka w końcu odpowiedziała na zarzuty!Zobacz więcej

Piotr Adamczyk nie pozostał jej z resztą dłużny:

Agnieszko Kochana. Dziękuję Ci bardzo. Długo czekałem na takie wyznanie. 😜Warto było. Zawsze kiedy Cię spotykam wracam do czasów z tego czarnobiałego zdjęcia. Masz rację - los nam daje wiele wspólnych chwil i przygód. Kocham Cię jak siostrę. Do następnej wspólnej przygody :)))❤️❤️❤️

Wiedzieliście, że aktorzy znają się tak długo?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×