listy do m

"Listy do M. 5". Tomasz Karolak powraca jako Święty Mikołaj Mel! Co wydarzy się w kolejnej części kultowego świątecznego cyklu?

"Listy do M." wracają! Trwają intensywne prace nad najnowszą odsłoną historii, którą pokochali wszyscy Polacy. Każdy kolejny film przyciągał do kin coraz większą liczbę fanów. Widzowie mogą liczyć na kontynuację ulubionych wątków, ale pojawią się także nowe postaci. Sprawdźcie, co wydarzy się w filmie "Listy do M. 5".

12.04.2022Listy do M. 5

Święty Mikołaj w telewizji. TOP 10 najfajniejszych telewizyjnych Mikołajów

Święta już za pasem, ale za nim zasiądziemy do wigilijnego stołu, będziemy wypatrywać pierwszego śniegu i jegomościa w czerwonym ubraniu z workiem prezentów na plecach! Z okazji Mikołajek, przypominamy sylwetki najfajniejszych telewizyjnych Mikołajów. Kto wcielał się w kultowe postacie świętego? Który telewizyjny Mikołaj miał w sobie najwięcej świątecznego uroku? Sprawdźcie!

06.12.2021Ranking

Jakub Jankiewicz karierę zaczynał jako dziecko. Grał Kostka w "Listach do M." i nie tylko. Dziś jest dorosły. Zobaczcie, jak się zmienił

Jakub Jankiewicz polskim fanom kina jest znany przede wszystkim z "Listów do M". Aktor skradł serca widzów w 2011 roku dzięki roli rezolutnego Kostka, czyli ekranowego syna Macieja Stuhra. Od premiery pierwszej części uwielbianej świątecznej serii minęło już 10 lat. Jak zmienił się od tamtego czasu Jankiewicz? Czym się dzisiaj zajmuje?

28.10.2021Jakub Jankiewicz

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×