Liszowska nie zamieszka z mężem po ślubie! Jak to?

Czy ona przeprowadzi się do Szwecji? A może to on przeniesie się do Polski? Po ślubie Joanny Liszowskiej (32 l.) i Oli Serneke (39 l.) wszyscy zastanawiali się, gdzie państwo młodzi ułożą sobie życie.

Multimedia

Ale jak się dowiadujemy, oni wcale nie zamierzają niczego zmieniać. I wciąż nie będą mieszkać razem. Do czego to doprowadzi?

Wydawałoby się, że po ślubie aktorka i biznesmen zdecydują się wreszcie na wspólne mieszkanie. Ale Fakt nieoficjalnie dowiedział się, że żadne z nich nie chce się przeprowadzać. Ola akurat byłby skłonny mieszkać z ukochaną w jej kraju. Jednak jego poważne interesy w Szwecji nie pozwalają mu zagrzać na długo miejsca w Polsce. Chcąc prowadzić swoje przedsiębiorstwo, i tak musiałby co chwilę latać przez Bałtyk. A na to nie jest gotowy, chce wykorzystać dobrą biznesową passę, by zapewnić utrzymanie swojej rodzinie w przyszłości.

Aktorka na przeprowadzkę do Szwecji patrzy niechętnie z podobnych powodów. Oczywiście chodzi też o polskich przyjaciół, których po przenosinach do Skandynawii spotykałaby dużo rzadziej. Ale główny powód jej wahań to tak jak w przypadku jej męża praca. Poza Polską Liszowskiej ciężko byłoby wykonywać swój zawód. No i na pewno nie byłaby gwiazdą, co oznaczałoby dużo mniejsze zarobki.

Dlatego na razie świeżo upieczeni małżonkowie ustalili, że w ich wspólnym życiu wiele się nie zmieni. Ale jak długo wytrzymają w takim związku? Czy bycie w ciągłych rozjazdach nie zacznie im przeszkadzać? Cóż, mówi się, że prawdziwa miłość przetrzyma wszystko...

Zobacz również: Paulla strzeliła focha na koncercie. Co się stało?

Czytaj także: Ślub Liszowskiej już jutro w Bydgoszczy! Liszowska szykuje się do ślubu! Liszowska miała gorący wieczór panieński!

Komentarze

Skomentuj
  • zołza (gość)

    Znam taką,która wyjechała od męża do Australii,potem wróciła do Polski i też nie mieszkała z mężem,używała Jego nazwiska-po Jego śmierci na allegro sprzedawała Jego rzeczy ,w tym ulubiony rower.Jak ja tego babsztyla nienawidzę!Po cholerę wychodzić za mąż?

    29.07.2010 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×