Liszowska woli teatr niż pieniądze?

Joannę Liszowską media przymierzały już do kilku dobrze opłacanych programów telewizyjnych, aktorka pojawi się jednak w teatrze...

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA LISZOWSKA W TVP2? LISZOWSKA ZABIERZE DZIECKO Z POLSKI

TVP 2 proponowała jej najpierw udział w "Bitwie na głosy" - ponoć 12.000 złotych za odcinek, a później w "Kocham Cię, Polsko" - po 15.000 złotych za program, stara się o nią także Polsat, którego włodarze chętnie by ją widzieli w "Tylko taniec" - przypomina "Fakt". Za każdym razem stacje spotkała się z odmową, co świadczy tyleż o niezależności finansowej Liszowskiej, której mąż jest bardzo bogatym człowiekiem, jak i przywiązaniu do rodziny.

Jest jednak jeszcze inne wyjaśnienie: Liszowska starannie szuka okazji do efektownego powrotu do życia zawodowego, bo - jak poinformował "Super Express" - ma zagrać Antygonę w widowisku muzyczno-teatralnym "Antygona 2012" w reżyserii Tadeusza Kijańskiego.

CZYTAJ TAKŻE: LISZOWSKA ZNIKNIE Z SHOW-BIZNESU? IZA MIKO CZY JOANNA LISZOWSKA?

"Muzykę do spektaklu stworzył były lider zespołu Pectus, Tomasz Szczepanik. Choreografię przygotowała natomiast Małgorzata Potocka, twórczyni teatru Sabat. Premierę widowiska zaplanowano na 30 marca w Teatrze Miejsce przy domu kultury w podwarszawskich Łomiankach" - napisał "Super Express".

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • brajdak (gość)

  piekna kobieta oczywiscie polka

  28.12.2018 09:50
 • piero (gość)

  będzie mieć jeszcze z pięciu mężów tak to bywa w tych sferach twoje dziecko i moje dziecko pobili nasze dziecko stawiam beczkę piwa

  05.03.2012 18:07
 • gagagaga (gość)

  Widziałam ją na żywo w Teatrze Komedia i powiem, że podało mi się jej granie.

  25.01.2012 23:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×