Liszowska za 200.000 zł w Polsacie?

Powrót Joanny Liszowskiej do pracy bezustannie elektryzuje media, pojawiła się kolejna pewna - jak przekonuje źródło - informacja.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: LISZOWSKA WOLI TEATR NIŻ PIENIĄDZE? IZA MIKO CZY JOANNA LISZOWSKA?

Aktorka, która była łączona z programami Dwójki "Bitwa na głosy" oraz "Kocham cię, Polsko" miała przyjąć propozycję Polsatu i zostanie jurorem "Tylko taniec". Za tę pracę Liszowska ma dostać 18.000 złotych za odcinek, czyli łącznie blisko 200.000 - poinformował "Fakt".

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • bodex (gość)

    jak wyżej to są totalne kpiny nie chcę jej oglądać nawet jakby brała 4 setki państwo absurdów

    27.01.2012 22:14
  • judyta (gość)

    jaja se chyba robicie LUDZIE NA CHLEB NIE MAJA!@!!!!! ZARABIAMY PO 1300ZŁ NA MIESIAC A ONA MA DOSTAC ZA ODCINEK 18 TYS?????? SUPER Z NAMI ROBICIE@!! RZĄDZICIE SUPER!!!!!! BO WY MACIE A MY NIE MAMY!!! ROBILIBYSCIE ZA 1300ZŁ MIESIECZNIE?????? I MY MAMY SIE ZA TO UTRZYMAC LUDZIE CO ZA KRAJ CO ZA ZYCIE!!!!!!!!! GDZIE TU RZĄ GDZIE PRAWO???? CZY NIE INTERESUJE WAS LOS NASZ INNYCH POLAKÓW TLYKO DLA SIEBIE HAPIECIE KASE??????? MY TEZ CHCEMY COS MIEC Z TEGO ZYCIA!! WAKACJE ISC NA ZAKUPY POKPYWAC SOBIE CIUCHY A NIE PO CIUCHOLANDACH MAM KUPOWAC CZYJES ŁĄCHMANY!!!!! BO ZAROBIE 1300ZŁ NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    27.01.2012 19:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×