Livia Brito, czyli "Włoska narzeczona" o kubańskich korzeniach [GALERIA]

Kim jest Livia Brito, aktorka wcielająca się w postać Fiorelli Bianchi w serialu "Włoska narzeczona"? Sprawdziliśmy!

Multimedia

Livia Brito Pestana

To kubańska aktorka, urodzona 21 lipca 1986 w Hawanie na Kubie. Livia pochodzi z artystycznej rodziny, jej ojciec Rolando Brito to znany kubański aktor, matka była baletnicą. Zanim jednak Livia została aktorką, pracowała jako kelnerka i modelka. W wieku 19 lat reprezentowała Meksyk w Reina Mundial del Banano (konkurs piękności zakresem obejmujący kraje będące producentami bananów).

W telewizji zadebiutowała w 2010 roku, rolą Fernandy Sandoval w telenoweli "Triumf miłości". Rola ta przyniosła jej nagrodę dla Najlepszej Młodej Aktorki, przyznawaną w konkursie Premios TVyNovelas. W 2012 roku zagrała w serialu "Otchłań namiętności" wcielając się w postać Palomy Gonzalez. Aktualnie możemy ją oglądać w serialu "Włoska narzeczona" gdzie gra piękną Włoszkę Fiorellę Bianchi.

CZYTAJ TAKŻE:

"WŁOSKA NARZECZONA" - NOWA TELENOWELA OD 16 PAŹDZIERNIKA W TV4! [ZDJĘCIA]
"WŁOSKA NARZECZONA". KTO JEST KIM W NOWEJ TELENOWELI TV4? [ZDJĘCIA]

"Włoska narzeczona"

To historia młodej Włoszki Fiorelli, która po śmierci ojca wyrusza do Meksyku, by poślubić nieznajomego mężczyznę. Pewnego dnia dziewczyna przez przypadek potrąca rowerem Pedro. Bohaterowie zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale muszą pokonać wiele przeciwności losu, by być razem. Ich drogi na chwilę się rozchodzą. Po przyjeździe do Meksyku, Fiorella znowu spotyka Pedro.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×