lokatorzy

Mężczyźni za nią szaleli, kobiety na nią pluły. Ewa Szykulska przeżyła osobistą tragedię. Antidotum na smutek okazała się praca

Ewa Szykulska to jedna z najlepszych polskich aktorek. Na swoim koncie ma niezliczoną liczbę filmów, seriali i spektakli. Kobiety jej nie znosiły, zaś mężczyźni - przeciwnie, szaleli na jej punkcie! Gwiazda przez 44 lata kochała jednego mężczyznę, ale kilka miesięcy temu, Ewa Szykulska przeżyła wielką osobistą tragedię. Poznajcie historię Ewy Szykulskiej, która po przerwie wraca do gry.

27.08.2022Hydrozagadka

Olga Borys: W "Twoja twarz brzmi znajomo" musimy zakochać się w każdej postaci, którą wylosujemy! [WYWIAD]

Olga Borys - aktorka znana przede wszystkim z roli zwariowanej Zuzi Śnieżki w serialu "Lokatorzy". W 2007 r. zwyciężyła w I edycji show TVP2 "Gwiazdy tańczą na lodzie". Pojawia się na deskach teatrów, a w listopadzie 2016 r. do kin wejdzie nowy film z jej udziałem, "Porady na zdrady". Od 3 września będziemy mogli także oglądać jej zmagania w show Telewizji Polsat, "Twoja twarz brzmi znajomo". Dlaczego zdecydowała się wziąć udział w programie? Co przynosi jej największą radość, a co okazało się najtrudniejsze? Sprawdźcie!

28.08.2016Wywiad

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×