loki

Seriale na podstawie komiksów. "Heartstopper" Netfliksa, "Riverdale", "The Umbrella Academy" i inne komiksowe produkcje

"Heartstopper" podbił serca widzów. Historia o nastolatkach, którzy szukają miłości, ale też po prostu odpowiedzi na pytanie o swoją tożsamość, porusza starszych i młodszych miłośników seriali. Produkcja Netflixa powstała na bazie komiksów Alice Oseman. Jakie inne znane tytuły stworzono w ten sposób? Dowiesz się tego z naszej galerii! Poznaj inne seriale stworzone na podstawie komiksów.

16.05.2022Heartstopper

Seriale Marvela [RANKING]. Które z komiksowych ekranizacji naprawdę warto zobaczyć? Dowiesz się tego z naszej galerii!

Komiksów Marvela, które posłużyły jako podstawa do stworzenia seriali, jest całkiem sporo. Niedawno premierę miała kolejna produkcja, którą trzeba dołączyć do tej grupy – "Moon Knight". Z tego powodu serwis Rotten Tomatoes uaktualnił swój ranking ekranizacji komiksów Marvela. Które produkcje znalazły się na szczycie listy? Sprawdź to w naszej galerii!

16.05.2022Ranking

"Loki". Pierwsze zdjęcie z planu serialu Marvela dla platformy Disney+! Zobacz logo produkcji. Jak prezentuje się Tom Hiddleston?

Tom Hiddleston powróci jako Loki w serii telewizyjnej Marvela. W filmie „Avengers: Wojna bez granic” zginął z rąk Thanosa. Disney ogłosił, że bohater pojawi się jednak w serialu Marvel Studios, który będzie dostępny na nowej platformie streamingowej Disney+. W sieci pojawiło się już pierwsze zdjęcie z planu serialu "Loki". Jak prezentuje się Tom Hiddleston?

10.06.2019Loki

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×