"Lolita". Shirley Douglas nie żyje. Aktorka miała 86 lat

Shirley Douglas nie żyje. Kanadyjska aktorka zmarła w wieku 86 lat w wyniku komplikacji po zapaleniu płuc. Czy do śmierci aktorki przyczynił się także koronawirus? O śmierci Shirley Douglas poinformował Kiefer Sutherlannd.

Multimedia

Shirley Douglas nie żyje

Shirley Douglas nie żyje. Kanadyjska aktorka zmarła w wieku 86 lat w wyniku komplikacji po zapaleniu płuc. Według oficjalnych informacji do śmierci aktorki nie przyczynił się koronawirus.

Kiefer Sutherland, syn Shirley Douglas poinformował o śmierci matki za pomocą Twittera.

Dziś rano moja mama Shirley Douglas zmarła w wyniku komplikacji po zapaleniu płuc (niezwiązanym z COVID-19). Moja matka była wyjątkową kobietą, która wiodła wyjątkowe życie. Niestety, od dłuższego czasu walczyła o zdrowie. My, jako rodzina, wiedzieliśmy, że ten dzień kiedyś nadejdzie. Do wszystkich rodzin, które nieoczekiwanie straciły ukochanych bliskich z powodu koronawirusa, moje złamane serce jest z wami. Proszę, dbajcie o siebie

John Callahan nie żyje. Aktor miał 66 lat. Czy jego śmierć miała związek z koronawirusem?Zobacz więcej

Shirley Douglas znana jest z takich filmów jak "Lolita" Stanleya Kubricka i "Nierozłączni" Davida Cronenberga. Douglas wystąpiła także z synem. W 1997 roku pojawili się razem na deskach teatralnych w "Szklanej menażerii" Tennessee Williamsa w Royal Alexandra Theatre i National Arts Center.

Zobacz galerię

Pożegnanie Witolda Pyrkosza w Kulisach serialu "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×