"Lombard. Życie pod zastaw". Arkadiusz Tańcula odkryciem Fame MMA 6! Kim jest popularny Ryży z serialu TV Puls?

Gala Fame MMA 6 za nami. To właśnie tam doszło do pojedynku Arkadiusza Tańculi i Alana Kwiecińskiego. Chociaż Alanik z "Warsaw Shore" był faworytem, to został w oktagonie zniszczony przez popularnego Ryżego z serialu "Lombard. Życie pod zastaw"! Sprawdźcie, kim jest Arkadiusz Tańcula!

Multimedia

Arkadiusz Tańcula okazał się prawdziwym odkryciem gali Fame MMA 6! Młody zawodnik nie tylko jednogłośnie pokonał na punkty bardziej doświadczonego w mieszanych sztukach walki Alana "Alanika" Kwiecińskiego z "Warsaw Shore", ale przede wszystkim pokazał, że drzemie w nim ogromny potencjał i już teraz można się spodziewać, że Tańcula pojawi się podczas kolejnych odsłon Fame MMA.

Jednak nie ma co się dziwić. 30-letni Arkadiusz Tańcula od wielu lat trenuje sporty walki, brał udział w Silesian MMA Challenge 2 i jest trenerem personalnym. Obserwując jego profil na Instagramie można dojść do jednego wniosku - sport to jego prawdziwa pasja!

Adek decyduje się na poważną rozmowę z Patrycją. Czego dowiedział się o niej i Ryżym?Zobacz więcej

Arkadiusz Tańcula poza sportem uwielbia pracować także przed kamerą! Obecnie możemy podziwiać go w serialu TV Puls "Lombard. Życie pod zastaw", gdzie wciela się w postać gangstera Ryżego, ale to nie jego pierwsza rola! Do tej pory Tańcula miał okazję pojawić się w epizodach w serialach "Pierwsza miłość", "Szpital", "Policjantki i policjanci" oraz "Zakochani po uszy". Ponadto Arkadiusz Tańcula zagrał w filmach "Supernova" oraz "Fighter", z czego był również koproducentem tego ostatniego!

Kibicujemy i czekamy na kolejne aktorskie i sportowe ruchy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×