"Lombard. Życie pod zastaw". Bogdan Kalus ma powody do świętowania! "Dziękuję Pani Profesor"

Bogdan Kalus cieszy się ogromną sympatią widzów. Kojarzony m.in. z takich ról jak słynny Hadziuk z serialu "Ranczo" czy ojca Julki z "M jak miłość" zamieścił w mediach społecznościowych wzruszający wpis. Dziękuje w nim swojej ukochanej żonie, wraz z którą celebruje ważne jubileusze!

Multimedia

Bogdan Kalus ma powody do świętowania! "Dziękuję Pani Profesor"

Bogdan Kalus, znany z takich seriali jak "Ranczo" czy "Lombard. Życie pod zastaw" cieszy się sporą sympatią widzów. Aktor od lat pilnie strzeże prywatności i nie afiszuje się z życiem prywatnym.

Powszechnie wiadomo jednak, że od 1993 r. Bogdan Kalus jest mężem Katarzyny Kalus. Owocem ich miłości jest syn Piotr (ur.1995 r.). Chociaż doniesienia o artyście kabaretowym i aktorze nie były najlepsze, jego najnowszy wpis sugeruje, że wszystko zmierza ku dobremu.

Bogdan Kalus trafił do szpitala. Co mu dolega? Aktor przebywa w specjalistycznej kliniceZobacz więcej

Kalus opublikował w sieci wzruszający wpis. Kieruje do do ukochanej żony i nie zapomniał o podziękowaniu jej.

Ta Pani po lewej @katarzyna_kalus, wczoraj dostała nagrodę jubileuszową za 25 lat pracy zawodowej. Ten Pan po prawej w tym roku obchodził 35-lecie pracy artystycznej i nie dostał żadnej nagrody. Ci Państwo niebawem będę obchodzili 29-lecie pożycia. Tyle rocznic naraz!!! Aż dziwne, że tyle lat spędzają ze sobą nauczycielka i aktor. Dziękuję Pani Profesor🤣🤣🤣

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×