"Lombard. Życie pod zastaw". Mateusz Murański zagrał Makbeta! Serialowy Adek jest już dyplomowanym aktorem!

Mateusz Murański, czyli Adek z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" skończył szkołę aktorską! W swoim spektaklu dyplomowym zagrał w sztuce Szekspira! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Mateusz Murański gra w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" od 2017 roku. Wciela się w rolę Adriana Barskiego, syna właściciela lombardu. To jego pierwsza poważna rola, ale wszystko wskazuje na to, że Murański chce na poważnie zająć się aktorstwem.

Ekipa świętuje nakręcenie 200. odcinka serialu! Czego widzom życzy Zbigniew Buczkowski?Zobacz więcej

Niedawno ukończył on bowiem Szkołę Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu. Placówka ta kształci młodych aktorów i pomaga im w przygotowaniach do egzaminów wstępnych do PWST. W spektaklu dyplomowym Mateusz Murański wcielił się w Makbeta! Królobójca z dramatu Szekspira to postać z jednej strony dostojna i potężna, a z drugiej rozdarta i łatwo ulegająca emocjom.

W wywiadzie dla TeleTygodnia Murański zdradził, że bardzo wiele nauczył się od Zbigniewa Buczkowskiego, który w serialu gra jego ojca. Młody aktor przyznał, że Buczkowski jest jego prawdziwym mentorem, od którego wiele się nauczył, nie tylko zawodowo, ale także życiowo.

Mamy nadzieję, że kariera aktorska Mateusza Murańskiego będzie się rozwijać i już wkrótce zobaczymy go w kolejnych rolach!

Dominika Skoczylas - kim jest piękna gwiazda serialu TV Puls? Ile ma lat? Skąd pochodzi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×