"Lombard. Życie pod zastaw" odcinek 283. Beton i Lidka odwiedzają Patrycję. Czy to ma związek z Ryżym?

Dlaczego Patrycję odwiedza policja? Czy to ma związek z Ryżym? Co na to Adek? Zobacz premierowy odcinek 283. odcinka serialu "Lombard. Życie pod zastaw"!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinek 283. we wtorek, 7.04.2020 o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

Ryży (Arkadiusz Tańcula) to dawna miłość Patrycji (Paulina Jeżewska). Pojawił się w mieście i choć Patrycja zarzeka się, że przeszłość jest zamknięta i nic do niego czuje, wszystko wskazuje na to, że jednak nie do końca.... A sprawy toczą się coraz szybciej.

Roman zakochał się w Kaśce? Maciek wraca do lombardu!Zobacz więcej

W 283. odcinku "Lombard. Życie pod zastaw" Patrycję odwiedzają Beton (Dominik Dąbrowski) i Lidka (Paulina Mikuśkiewicz). O co może chodzić?

Tymczasem Robert (Jakub Świderski) rozmawia z Adkiem (Mateusz Murański) o wizycie Patrycji u znajomych Blanki (Weronika Dzierżyńska). Dowiaduje się, że doszło do szamotaniny, a Patrycję uratował ktoś, z kim później gdzieś pojechała. Adek próbuje się dowiedzieć, co się stało i kim jest ten tajemniczy "ktoś".

Hakerzy atakują lombard! To primaaprillisowy żart któregoś z pracowników?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×