"Lombard. Życie pod zastaw" odcinek 285. Honorata Witańska w serialu! Zagrała... samą siebie! Co poradziła Romusiowi?

Honorata Witańska w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"! Aktorka wcieli się w... samą siebie! Częścią którego wątku będzie? Dlaczego pojawia się w lombardzie Kazimierza? Zobacz fragment 285. odcinka serialu "Lombard. Życie pod zastaw"!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinek 285. w czwartek, 9.04.2020 o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

Miłosz to młody pasjonat sztuki filmowej, który wraz z przyjaciółmi, Kosmą i Tytusem, próbuje nakręcić film na konkurs, brakuje im jednak środków na zrealizowanie marzeń. Miłoszowi, który pracuje w teatrze jako bileter, udaje się namówić do udziału w projekcie znaną aktorkę - Honoratę Witańską!

Honorata Witańska i historia zdjęcia jej... pośladków!Zobacz więcej

Aby znaleźć szybko pieniądze na aparat z funkcją filmowania, Miłosz "pożycza" z magazynu teatralnego kilka rekwizytów i zastawia je w lombardzie. Jednak w teatrze, gdzie trwają próby do przedstawienia, reżyser zmienia koncepcję na rozegranie sceny pojedynku i potrzebuje natychmiast szabli, zamiast pistoletów. Tych, które Miłosz zastawił w lombardzie. Co się stanie, kiedy wyjdzie na jaw, gdzie są szable? ​

Honorata Witańska w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" zagra samą siebie. Wcześniej mogliśmy ją oglądać m.in. w "Barwach szczęścia", "Policjantkach i policjantach", "Drugiej szansie" oraz "Blondynce". Jak wypadnie w hicie TV Puls? Zobacz fragment!

Beton i Lidka odwiedzają Patrycję. Czy to ma związek z Ryżym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×