"Lombard. Życie pod zastaw" odcinek 328. Małgorzata Rożniatowska zaliczy wejście smoka! Zobacz przedpremierowy fragment

W 328. odcinku serialu "Lombard. Życie pod zastaw" Małgorzata Rożniatowska zadebiutuje w nowej roli i zaliczy naprawdę mocne wejście! Zobaczcie koniecznie przedpremierowy fragment odcinka.

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinek 328. w czwartek, 15.10.2020 o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

Do obsady serialu "Lombard. Życie pod zastaw" dołącza gwiazda "M jak miłość", Małgorzata Rożniatowska. Aktorka znana jest z roli temperamentnej seniorki Kisielowej i w serialu TV Puls będziemy mogli zobaczyć w podobnej roli.

Jak naprawdę wyglada lombard? Tylko u nas wyjątkowy materiał zza kulis!Zobacz więcej

Filomena, bohaterka Rożniatowskiej, po raz pierwszy w serialu pojawi się w 328. odcinku, gdy przyjdzie do lombardu, aby poszukać jakiegoś prezentu dla córki. Tak się złoży, że akurat w tym czasie będzie tam grasował złodziej. Gdy ten będzie uciekał z łupem, seniorka jednym ruchem laski obezwładni bandytę.

"Lombard. Życie pod zastaw" - fragment 308. odcinka:

Kazimierz nie będzie ukrywał wdzięczności. Filomena ucieszy się, że znalazła nowych znajomych w nowym mieście i zapowie, że jeszcze niejednokrotnie odwiedzi lombard. Seniorka będzie liczyła, że w nowym miejscu uda jej się znaleźć miłość. Nie będzie to łatwe, ponieważ jej zdaniem wszyscy fajni faceci są albo żonaci, albo... martwi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×