"Lombard. Życie pod zastaw" odcinek 386. Jerzy Skoczylas z Kabaretu Elita zagrał w serialu TV Puls! Zobaczcie przedpremierowy fragment!

Czas na 386. odcinek serialowego hitu TV Puls "Lombard. Życie pod zastaw". Tym razem w obsadzie produkcji pojawił się gość specjalny, Jerzy Skoczylas z Kabaretu Elita! Zobaczcie przedpremierowy fragment z udziałem satyryka!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinek 386. - w środę, 7 kwietnia, o godzinie 19:00 na antenie TV Puls!

W 386. odcinku serialu "Lombard. Życie pod zastaw" pojawi się gość specjalny! W obsadzie odcinka znalazł się Jerzy Skoczylas z Kabaretu Elita, który próbuje oddać do lombardu kilka przedmiotów, które rzekomo wygrał... Zobaczcie przedpremierowy fragment!

Wdowa Jo Lewinsky-Fo wkracza do akcji! Poderwie Darka? Zobaczcie przedpremierowy fragment!Zobacz więcej

W lombardzie zjawia się siedemdziesięciolatek. Chciałby sprzedać kilka nieużywanych sprzętów, które wygrał, rozwiązując krzyżówki. Kiedy przychodzi kilka dni później z jeszcze większą ilością sprzętu, mówiąc, że potrzebuje pieniędzy dla wnuka, Anka i Andżelika podejrzewają przekręt.

Marysia z Julką chcą nocować u Olgi. Mariusz i Andżelika nie mają nic przeciwko, ale okazuje się, że dziewczyny zorganizowały imprezę. Mariusz z Andżeliką mają pretensje do córek. Kiedy spotykają się z Olgą, Julka wprawia wszystkich w osłupienie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×