"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 197-201. Mariusz i Andżelika ukrywają swój związek, a Maciek walczy z ojcem Kornelii! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

W nowych tygodniu przed pracownikami lombardu stanie wiele ciekawych wyzwań! Zawirowań nie zabraknie także w życiu osobistym! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 197-201. od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

Rozpoczyna się nowy sezon serialu "Lombard. Życie pod zastaw"! Poznamy dalsze losy pracowników lombardu oraz ich klientów. Przed Wami streszczenia odcinków z nadchodzącego tygodnia!

Odcinek 197. - 2.09 o godz. 19:00
Waligóra, 60-letni rencista i kolekcjoner militariów, podczas jednego z wypadów natrafia na dwóch chłopaków, którzy dręczą psa. Przegania ich i zanosi zwierzaka do weterynarza. Rokowania specjalisty nie są dobra, ale mężczyzna postanawia za wszelką cenę go ratować. Zgłasza sprawę na policję. Robert zaczyna szukać sprawców. Kiedy pojawia się szansa na ich złapanie, pracownicy lombardu wraz z policją opracowują plan zasadzki. Do lombardu przychodzi atrakcyjna Gośka. Zastawia rzeczy, gdyż potrzebuje pieniędzy na mandat i grzywnę za obrazę sądu i za... opalanie się nago na balkonie. Tymczasem Beton z Lidką przesłuchują Kielaka i "Kelnera" - ten drugi nie chce wsypać osoby, która mu zleciła zamach na ślubie Adka i Patrycji.

Odcinek 198. - 3.09 o godz. 19:00
W lombardzie pojawia się 65-letni Mrówczyński, Mężczyzna od dekady mieszka w kamienicy, która właśnie zyskała nowego właściciela. Wraz z nowym zarządcą z miasta przyszła decyzja o opróżnieniu lokali. Po remoncie czynsz poszybuje w górę i dotychczasowych lokatorów nie będzie stać na powrót do mieszkań. Lolek udaje się do Mrówczyńskiego na wycenę starej szafy. Na miejscu okazuje się, że lokatorzy zbuntowali się przeciwko decyzji o wysiedleniu. Do działań przeciwko nowemu właścicielowi włącza się także Kazimierz. W lombardzie pojawia się kobieta z migreną. Do zdrowia przywraca ją refleksolog. Kobieta jest zachwycona, a "uzdrowiciel" zasadza się na kolejne osoby z kręgu Kazimierza i lombardu. Metoda wzbudza zachwyt Roleckiego, który ma pewien, dosyć prosty plan...

Odcinek 199. - 4.09 o godz. 19:00
16-letni Tymon to syn dobrze usytuowanej i znanej w mieście pary prawników. Żyje na koszt rodziców, prowadząc dosyć hulaszczy tryb życia, nie stroniąc od imprez i używek. Podczas jednej z imprez zadłuża się u dilera, a sama impreza kończy się interwencją policjantów, którzy oddają syna rodzicom. Ojciec Tymona postanawia odciąć go od pieniędzy, a koszty zniszczeń podczas imprezy pokrywa ze sprzedaży rzeczy syna w lombardzie, nie widząc o jego długach. Jak Tymon poradzi sobie z dilerem? Ziutek jest podekscytowany nowa sytuacja, w której się znalazł. Próbuje dokonać w lombardzie pewnej transakcji. Mariusz ukrywa swoje relacje z Andżeliką przed Benią i resztą pracowników. Przeprowadza jednak z kimś poważną i ważną rozmowę.

Odcinek 200. - 5.09 o godz. 19:00
Rafał Kwiatkowski jest dobrze zapowiadającym się żużlowcem. Niestety jego karierę hamuje poważna kontuzja, przez którą musi pauzować aż sześć miesięcy. Sportowiec traci sponsorów i nie stać go na remont motocykla. Zdesperowany ojciec, chcąc zapewnić synowi powrót do ścigania, zapożycza się u podejrzanego faceta - Kosiora. Kosior stawia jednak kilka żądań, które nie są zgodne z prawem. Maciek ma problem z ojcem Weroniki, który wciąż nie akceptuje ich związku i wspólnego mieszkania u Maćka. Chłopak postanowia szukać wsparcia u Kornelii, matki dziewczyy. W lombardzie od pewnego czasu zjawia się starszy pan - Włodzimierz - który zastawia jedne rzeczy, a w ich miejsce kupuje tańsze odpowiedniki. Jaka tajemnica kryje się za tym dziwnym działaniem?

Odcinek 201. - 6.09 o godz. 19:00
Łucja, to nastolatka, która wygrywa casting w konkursie ogłoszonym przez znaną agencję. Aby zostać modelką, musi wziąć udział w kosztownym szkoleniu. Jej rodzice nie są zamożni, ale w końcu decydują się postawić wszystko na jedną kartę i zastawiają w lombardzie domową elektronikę. Niedługo potem agencja odsłania jednak swoją mroczną stronę. Lolkowi trafia się nietypowy klient. Jest nim zapalony gracz komputerowy, który już dawno temu przeszedł na emeryturę. Starszy pan pożyczył konsolę od wnuka i spędza godziny na wirtualnej wojnie z siłami Wermachtu. Lolek szuka ekipy do odświeżenia mieszkania mamy i za namową Andżeliki prosi o pomoc Ziutka. Wynajmuje też architektkę Kaję, która ma zająć się generalnym remontem kupionej przez niego kawalerki. Tymczasem Beata i Kazimierz martwią się o Martę, która od kilku dni nie daje znaku życia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Katina (gość)

    super, cieszę że Lombard wrócił! kolejny odcinek, a ja się coraz bardziej wkręcam! dobrze też, że leci od poniedziałku do piątku, to nie mam zbyt dużo czasu na zastanawianie sie co będzie w następnym... ;)

    04.09.2019 22:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×