"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 202-206. Sercowe perypetie Betona i zniknięcie Weroniki! Dziewczyna zawali maturę? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Czas na nowy tydzień z serialem "Lombard. Życie pod zastaw"! Co tym razem spotka pracowników firmy Kazimierza Barskiego? Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 202-206!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 202-206. od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

Pracownicy lombardu znów będą musieli zmierzyć się z nietypowymi klientami i dziwnymi sytuacjami. Również w ich życiu prywatnym nie będzie brakowało zawirowań! Oto streszczenia odcinków z nadchodzącego tygodnia!

Odcinek 202. - 9.09 o godz. 19:00
Daria Witkowska to 19-latka, która na skutek nieszczęśliwego wypadku jest całkowicie sparaliżowana. Załamana dziewczyna wysyła list do instytutu eutanazji w Szwajcarii. Rodzice Darii są jednak przekonani, że ich córka potrzebuje pieniędzy na leczenie. Zastawiają w lombardzie cenne przedmioty, w tym elektryczny wózek. Czy sekret dziewczyny w końcu wyjdzie na jaw? Jak jej rodzice zareagują na fakt, że Daria robi wszystko, żeby przestać żyć?

W lombardzie pojawia się także Zefel, który umówił się na randkę przez internet. Okazuje się, że spotkanie, które miało być przyjemne, zaczyna się od wielkiego nieporozumienia... Jak Zefel wybrnie z kłopotu? Syn sąsiadki Betona wpadł w kłopoty. Czy policjantowi uda się pomóc w załatwieniu sprawy i czy zauważy, że Magda go podrywa?

Odcinek 203. - 10.09 o godz. 19:00
68-letnia Wanda żyje skromnie i nie stać jej na drogie prezenty dla ukochanego wnuka, Mikołaja. Druga babcia chłopca jest osobą zamożną i spełnia wszystkie zachcianki chłopca. Zdesperowana Wanda nie chce być gorsza i postanawia kupić chłopcu drogi tablet. W tym celu zastawia w lombardzie pamiątki po mężu. Syn pani Wandy uświadamia w końcu Mikołajowi, skąd babcia miała pieniądze. Czy wnuczek przejmie się faktem, że jego babcia wydała wszystkie oszczędności i pozbyła się pamiątek po mężu, aby kupić mu prezent? Co będzie dla niego ważniejsze - tablet czy spokój i szczęście babci?

W lombardzie pojawia się też Ilona, której mąż wykupił im kupon na romantyczny weekend w hotelu, ale nie doczytał warunków i hotel przetrzymuje mężczyznę, póki nie ureguluje rachunku.

Odcinek 204. - 11.09 o godz. 19:00
Grzegorz Rybacki chce zastawić młodzieżowy rower dziewczęcy. Pracownikom lombardu tłumaczy, że to własność jego córki, która chce pojechać na obóz wioślarski. Wkrótce zniknięcie roweru dziewczynki zauważa żona Grzegorza i wściekła zjawia się w lombardzie. Opowiada pracownikom, że jej mąż jest nierobem i jedynie żeruje na rodzinie. Wkrótce następuje kolejny zwrot akcji, a prawda okazuje się jednak zupełnie inna.

W lombardzie zjawia się Borecki z drogim laptopem i komórką. Jego syn Kamil, grając w gry internetowe, wydał ponad grubo ponad tysiąc złotych! Jak rodzina rozwiąże problemy syna? Andżelika próbuje ułożyć swoje życie rodzinne, ale nie potrafi zapomnieć o Mariuszu.

Odcinek 205. - 12.09 o godz. 19:00
Igor i Jolanta prowadzą schronisko dla zwierząt, któremu grozi zamknięcie. Zmuszeni są sprzedać "wilka" - specjalistyczną maszynę do rozdrabniania mięsa i kości. Pewnego dnia zjawia się u nich stróż z cmentarza z psem, który po śmierci swojego bezdomnego właściciela, cały czas siedzi przy grobie swojego pana. Czy Jolanta i Igor mimo kłopotów przygarną psa? Mariusz zacznie szukać sposoby, aby jakoś pomóc schronisku.

W lombardzie pojawia się Konarski, który został zmuszony do sprzedaży prezentów ślubnych, twierdząc, że żona od razu po ślubie wyczyściła konto firmowe i zniknęła. Czy to rzeczywiście prawda? Benia jest świadkiem, jak jej sąsiadkę Magdę napastuje mężczyzna poznany na portalu randkowym. Do akcji w ostaniej wkracza Beton, który bez trudu radzi sobie z napastnikiem!

Odcinek 206. - 13.09 o godz. 19:00
Ada to 30-letnia, atrakcyjna mama kilkuletniego chłopca. Jej nowy szef od jakiegoś czasu rzuca w jej kierunku luźne aluzje i seksistowskie żarty. W końcu wymusza na niej pracę po godzinach i składa jej niedwuznaczna propozycję. Jak skończy się afera z rozwiązłym szefem? Kto na tym straci najbardziej - Ada, szef czy... jego żona?

Rodzeństwo Skalskich kłóci się przed lombardem o maszynopis erotycznej książki, który zostawił im w spadku ojciec. Jaką rodzinną tajemnicę kryje "dzieło"? Weronika dzień przed pisemną maturą jedzie z przyjaciółmi za miasto "powtarzać materiał". Dziewczyna nie wraca bardzo długo nie wraca i nie ma z nią kontaktu. Jak finalnie skończy się ta wyprawa? Co zrobi Maciek i ojciec Weroniki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lelek (gość)

    Super serial , łączy wiele wątków. Pozdrawiam wszystkich aktorów i scenarzystów.

    09.09.2019 14:30
  • Mateusz B (gość)

    Lombard To jest Dobry serial haha

    08.09.2019 16:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×