"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 207-211. Barscy umierają ze strachu o Martę, a Justyna uwodzi Mariusza! Co na to Andżelika? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

W tym tygodniu poznamy dalsze losy uczuciowych perypetii Mariusza i Andżeliki, a także zobaczymy z jakimi problemami tym razem będą musieli zmierzyć się klienci Kazimierza z serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 207-211.!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 207-211. od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Lombard. Życie pod zastaw" pracownicy Kazika znów zarobią dla niego sporo pieniędzy, a przy okazji zrobią sporo dobrego! Emocji nie zabraknie także w życiu rodzinnym i osobistym bohaterów!

Odcinek 207. - 16.09 o godz. 19:00
Kamil, to młody chłopak, który wraz z rodziną i przyjaciółmi otworzył "Jadłodzielnię", w której można się posilić lub przynieść potrawy dla innych. Pewnego dnia jeden z gościu ulega zatruciu, a w placówce pojawia się sanepid. Kamil pojawia się w lombardzie, aby zdobyć pieniądze na karę finansową. Czy ktoś celowo próbuje mu zaszkodzić?

W lokalu Kazika pojawiają się także matka z córką, które chcą zobaczyć wystawiony na sprzedaż zegarek - są pewne, że należał do ich zaginionego męża i ojca. Okazuje się, że przedmiot skrywa pewną tajemnicę, zszokuje kobiety! Czego się dowiedzą?

Kazimierzowi i Beacie udaje się skontaktować z córką przez komunikator internetowy. Marta zapewnia rodziców, że wszystko z nią w porządku, ale w głowach Barskich wciąż kotłują się czarne myśli. Czy spróbuję ściągnąć córkę do domu?

Odcinek 208. - 17.09 o godz. 19:00
W wakeparku zostaje okradzionych czworo przyjaciół - tracą pieniądze i telefony komórkowe. Nie mają jak wrócić do domu, ani jak zapłacić za pobyt, dlatego jeden z nich, Antek, zmuszony jest zastawić swoją deskę do wakeboardu. Jakiś czas później skradzione przedmioty zostają znalezione przy przy Roleckim! Czy to faktycznie on je ukradł młodym ludziom?

Do lombardu przychodzi także kobieta, która chce zastawić profesjonalny aparat z teleobiektywem. Twierdzi, że jej mąż miał fotografować przyrodę, a skończyło się na robieniu zdjęć sąsiadki. Jej słowa nie brzmią jednak przekonująco.

Mariusz każdą wolną chwilę spędza z Julką, która jest jego oczkiem w głowie. Przy pracowniku lombardu kręci się Justyna, które nachalnie chce go uwieść. Czy Mariusz jej ulegnie? A może jego serce skradnie ktoś inny?

Odcinek 209. - 18.09 o godz. 19:00
Grzegorz, 38-letni kulturysta, ciężko trenuje przed kolejnymi zawodami. Jego życie wywraca jednak się do góry nogami, gdy w jego drzwiach pojawia się Asia, córka, której nie widział przez wiele lat! Jak jest cel wizyty dziewczyny?

Do lombardu przychodzi także żywiołowa i energiczna staruszka, która zastawia cenne encyklopedie. Kobieta chce zdobyć pieniądze na kampanię przeciwko wycince osiedlowych drzew. Jej rodzina nie jest optymistycznie nastawiona do jej działalności społecznej. Szykuje się poważny konflikt.

Maciek wspiera Weronikę w przygotowaniach do matury. Niestety w nauce przeszkadzają koledzy, którzy składają dziewczynie niezapowiedzianą wizytę. Czy dziewczyna znów zaniedba szkołę? Jak wpłynie to na jej związek Maćkiem?

Odcinek 210. - 19.09 o godz. 19:00
W lombardzie pojawia się starsze małżeństwo - Gienek i Maryla. Chcą oni zastawić przedwojenną maszynę dziewiarską. Twierdzą, że pochodzi z dawnej fabryki, przy której mieszkają. Kazimierz, który czuje, że to może być niezły interes, wysyła Lolka, żeby dowiedział się więcej na ten temat. Wychodzi na jaw, że klienci są spowinowaceni z właścicielami fabryki.

W lombardzie pojawia się także Misiorek, właściciel świeżo nabytego samochodu, który złapał gumę. Szybko okazuje się, że to nie jedyny problem z nowym nabytkiem. Jak mężczyzna wyjdzie na tym "złotym interesie"?

Kaśka mówi Andżelice, że przy Mariuszu kręci się Justyna. Andżelika twierdzi jednak, że postanowili budować swoje życie oddzielnie. Czy informacja o byłym naprawdę nie robi na niej żadnego wrażenia?

Odcinek 211. - 20.09 o godz. 19:00
Kama jest wychowanką zakładu poprawczego. Po skończonej edukacji dziewczyna udaje się do innego miasta, żeby podjąć pracę w zakładzie fryzjerskim niejakiego Lepkiego. Podlecki oferuje podwózkę podróżującej autostopem dziewczynie, jednak nie od razu zawozi ją na miejsce. W wyniku wydarzenia, które zaszło na drodze, Kama idzie do lombardu.

Pasjonat modelarstwa kolejowego przynosi do lombardu kompletną makietę Żuławskiej Kolei Wąskotorowej. Dlaczego nie może jej mieć już dłużej w domu i co finalnie stanie się z kolejką? Beton z Benią tworzą udany związek. Jest jednak ktoś, kto chciałby poznać policjanta bliżej i prowadzi skrytą rywalizacje o jego względy. Kto to taki i co na to Benia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×