"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 227-231. Kazimierz wynajmuje detektywa! Patrycja jest załamana po spotkaniu z matką! [STRZESZCZENIE ODCINKÓW]

Czas na nowy tydzień z serialem "Lombard. Życie pod zastaw"! Kazimierz zacznie szukać nowych sposobów na zlokalizowanie Marty, a Maciek będzie musiał zdecydować, czy puścić Weronikę na wyjazd z ojcem. Sprawdź streszczenia nowych odcinków!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 227-231. od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

Pracownicy lombardu znów będą musieli zmierzyć się z nietypowymi klientami i dziwnymi sytuacjami. Również w ich życiu prywatnym nie będzie brakowało zawirowań! Czego możemy się spodziewać? Sprawdźcie w poniższych streszczeniach!

Odcinek 227. - 14.10 o godz. 19:00
Małżonkowie Tomek i Agata postanawiają urządzić przebieraną imprezę – panie obowiązuje strój męski, a mężczyzn kobiecy. Mąż Agaty radzi sobie w kobiecej roli o wiele lepiej niż inni panowie. Na imprezie mężczyźnie wpada w oko bransoletka, którą nosi jego znajomy i później postanawia ją wykupić z lombardu. Agata jest przekonana, że to dla niej, kiedy jednak jej nie dostaje, zaczyna podejrzewać męża o zdradę.

Wikary z pobliskiej parafii zastawia w lombardzie ornat i kielich mszalny. Szybko okazuje się, że są to przedmioty, które zginęły jakiś czas temu z kościoła. Jaką decyzję podejmie proboszcz, kiedy dowie się, że wikary wyniósł je nielegalnie? Zbigniew chce uzyskać od Weroniki (Marika Klarman) deklarację co do wspólnego wyjazdu na wakacje. Czy Maciek (Maciej Gisman) wyrazi zgodę? Syn Kornelii (Dorota Kamińska) zaczyna mieć kłopoty finansowe. Czy chłopak namówi matkę, żeby poszła do pracy?

Odcinek 228. - 15.10 o godz. 19:00
Miłka to znudzona życiem i rozczarowana mężem 40-latka. Pewnego dnia organizuje w swoim mieszkaniu nietypowe spotkanie, botox-party! Mistrzynią ceremonii jest być polecona przez jedną z koleżanek, Pamela. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem, a kosmetyczka posiada swoją mroczną tajemnicę.

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) postanawia włączyć do poszukiwań Marty (Agata Szafrańska) profesjonalnego detektywa, Lipskiego. Czy ten zgodzi się rzucić wszystko i pojechać na drugi koniec świata, w poszukiwaniu córki Kazimierza? Okazuje się, że Lolek (Jerzy Górski) wziął urlop. Kiedy Kazimierz, odbiera od niego niespodziewany telefon jest w totalnym szoku.

Odcinek 229. - 16.10 o godz. 19:00
Ratajczyk to pszczelarz – ekolog. Pewnego ranka odkrywa, że pszczoły w jego pasiece są martwe – wszystkie padły z niewiadomych przyczyn. Policja rozpoczyna dochodzenie. Ratajczyk postanawia przeprowadzić śledztwo również na własną rękę. Jego podejrzenie spada na sąsiada, niejakiego Królikowskiego, który nie stroni od pestycydów i sztucznych nawozów.

Do lombardu przychodzi Kizior, którego dziewczyna jest uzależniona od pielęgnacji twarzy i makijażu. Mężczyzna zabrał jej wszystkie kosmetyki i próbuje sprzedać je w lombardzie. Niespodziewanie Stella – dziewczyna Kiziora przychodzi je odebrać. Izdebscy nie wywiązują się z umowy i nie przesyłają pieniędzy dla Inez, jak wcześniej obiecywali. Ale to nie koniec kłopotów Grażyny i Ziutka (Henryk Gołębiewski).

Odcinek 230. - 17.10 o godz. 19:00
Waldemar Wituski jest alkoholikiem. Pewnego dnia o poranku jego żona Maria znajduje go na wycieraczce – pobitego i brudnego. Okazuje się, że jego ostatnia wyprawa do baru ma swoje konsekwencje, nie tylko w postaci fizycznych urazów. Czy żona Wituskiego jest w stanie znieść kolejny wyczyn uzależnionego od alkoholu mężczyzny? Jaką decyzje odnośnie ojca podejmie jego dorosły już syn Filip?

W lombardzie pojawia się młoda i atrakcyjna kobieta - Karina. Chce zastawić wózek, gdyż zamieniono jej 500+ na pomoc rzeczową, a ona pilnie potrzebuje gotówki. Chwilę później zjawia się jej były mąż - Michał. Okazuje się, że to on kupił ten wózek dla ich syna, a para rozstała się, ponieważ kobieta nie była odpowiedzialną matką, a pieniądze z alimentów i 500+ wydawała na siebie, nie dbając o dziecko. Patrycja (Paulina Jeżewska) nie jest w najlepszym stanie po spotkaniu z matką. Kto jej pomoże? Czy przeszłość da jej o sobie zapomnieć?

Odcinek 231. - 18.10 o godz. 19:00
W lombardzie pojawia się Krzysztof Najmur, który odziedziczył po ojcu zbiór znaczków, w tym jeden bardzo cenny, bo wydrukowany z błędem. Takie znaczki – przez to, że ich liczba jest ograniczona – zawsze są drogie. Ziomecki potwierdza wartość znaczka, więc mimo wysokiej ceny Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) postanawia go kupić. Pierwszy klient – specjalista, który przychodzi zachęcony reklamą znaczka na stronie lombardu, ocenia go jako falsyfikat.

Desperski, który przynosi do lombardu super odkurzacz jest handlowcem. W czasie, kiedy dyskutuje z Andżeliką (Dominika Skoczylas), w jego, zostawionym przed lombardem autem, zaczyna wyć alarm. Andżelika i Mariusz (Michał Chorosiński) spotykają się w hotelu. Okazuje się, że po randce natykają się przypadkiem na znajomą osobę. Kogo spotkali? Pewnego dnia do drzwi Barskich puka Lolek (Jerzy Górski). Kiedy otwierają drzwi są w równym stopni szczęśliwi i zdumieni. Co ich tak zaskoczyło?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×