"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 232-236. Lolek wraca do pracy! Co teraz stanie się z Romanem? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Czas na nowy tydzień z serialem "Lombard. Życie pod zastaw"! W odcinkach 232-236. będziemy świadkami m.in. powrotu Lolka do pracy! Swoje trzy grosze dorzucą jak zwykle klienci. Sprawdź streszczenia!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 232-236. od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

W nowym tygodniu w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" sporo się wydarzy! Barscy będą musieli jakoś ustosunkować się do decyzji Marty, a Roman będzie musiał ustąpić Lolkowi. Sporo zamieszania jak zwykle narobią także klienci lombardu!

Córka Henryka Gołębiewskiego debiutuje w serialu! Podobna do ojca?Zobacz więcej

Odcinek 232. - 21.10 o godz. 19:00
26-letnia Klaudia bierze udział w reality show. Chce się wypromować i pokazać, że świetnie śpiewa. Któregoś dnia, będąc w programie pod wpływem alkoholu, zdradza swojego narzeczonego, Arka. Zawiedziony mężczyzna zastawia w lombardzie biżuterię, którą kiedyś sprezentował Klaudii. Dziewczyna dostaje zgodę od realizatorów programu na tymczasowe wyjście z programu – chce przeprosić Arka, on jednak nie chce z nią rozmawiać przy kamerach.

W lombardzie pojawia się także Waldek, który chce zastawić urnę z prochami zmarłej matki… Co z tym zrobią pracownicy lombardu? Mariusz (Michał Chorosiński) i Benia (Rita Weinar) rozmawiają o niecodziennej decyzji Marty (Agata Szafrańska). Jak na wybór córki zareagują Barscy?

Odcinek 233. - 22.10 o godz. 19:00
Kamila i Mariola to dwie studentki, które wynajmują wspólnie mieszkanie. Kiedy pewnego dnia przecieka okno i woda zalewa ich rzeczy, żądają od właściciela zadośćuczynienia. Mężczyzna jednak nie chce się na to zgodzić. Dziewczyny wyprowadzają się więc i proszą o zwrot kaucji. Okazuje się, że nie jest to możliwe. W zamian mężczyzna składa dziewczynom zaskakującą propozycję…

Przemek, to backpaker, który podróżuje po Polsce z plecakiem, bez pieniędzy. Chłopak pojawia się w lombardzie i chce wymienić saperkę na latarkę. Kiedy ponownie wraca na Cichą, napada go nieznajomy mężczyzna. Maciek (Maciej Gisman) boryka się z wieloma problemami – z Weroniką, Koryntem i matką (Dorota Kamińska). Z trudnościami zmaga się także Adek (Mateusz Murański).

Odcinek 234. - 23.10 o godz. 19:00
Lolek (Jerzy Górski) dostaje zadanie od Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) – ma przygotować do sprzedaży bursztynowy naszyjnik, którego termin zastawu się skończył. Ambitnie bierze się do pracy, ale w pewnym momencie naszyjnikiem interesuje się także Kawecki, który podaje w wątpliwość autentyczność bursztynów. Lolek wysyła klejnot do ekspertyzy.

Andżelikę (Dominika Skoczylas) zaczynają męczyć wątpliwości związane z jej życiem uczuciowym. Roman, po powrocie Lolka, kończy dorywczą pracę w lombardzie. Ma jednak plan związany z tym miejscem…

Odcinek 235. - 24.10 o godz. 19:00
40-letni Bolek, znajomy Roleckiego, zostaje ukarany grzywną za nielegalną produkcję alkoholu i pilnie potrzebuje pieniędzy. Postanawia zacząć legalną pracę. Tymczasem żona dopomina się o obiecane pieniądze na obóz dziecka. Bolek natrafia w kolorowej prasie na artykuł opowiadający o skupie warkoczy. Tak się składa, że jego żona ma bardzo długie włosy…

Pod lombard podjeżdża wypełniona po brzegi meblarka. W czasie przyjmowania do lombardu mebli, w jednej z szaf Mariusz (Michał Chorosiński) dokonuje niezwykłego odkrycia. Justyna, która wciąż ma plany wobec Mariusza, informuje go, że odkryła jego tajemnicę i już wie z kim się spotyka. Kiedy on zaprzecza, wzburzona, robi coś, co przypadkiem widzi Roman i co może mieć konsekwencje w przyszłości.

Odcinek 236. - 25.10 o godz. 19:00
Anastazja to młoda dziewczyna, która jest szykanowana przez swoją koleżankę z paczki Klaudię. Nastolatka czuje się niepewnie, ponieważ nie ma idealnej sylwetki, a docinki koleżanki dodatkowo wpędzają ją w kompleksy. Postanawia więc zrobić coś ze swoim ciałem i wpada na pomysł, jak szybko schudnąć.

W lombardzie pojawia się pani Maślakowa z zestawem wędek swojego męża, które sama kupiła mu na urodziny. Dlaczego chce je sprzedać? Wydarzenia ostatnich tygodni doprowadzają Patrycję (Paulina Jeżewska) do załamania nerwowego. Dodatkowo, dziewczyna zamartwia się o Ryżego (Arkadiusz Tańcula). Jak z tą sytuacją poradzi sobie Adek (Mateusz Murański)?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×