"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 237-241. Angelika zobaczy pocałunek Mariusza i Justyny! Kornelia zaczyna nową pracę [STRZESZCZENIE ODCINKÓW]

W odcinkach 237-241. serialu "Lombard. Życie pod zastaw" sporo się wydarzy! Czeka nas m.in. kryzys w relacji Mariusza i Andżeliki, nowa praca Kornelii i walka o Inez! Sprawdźcie streszczenie odcinków!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 237-241. od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

W nowych odcinkach bohaterowie serialu "Lombard. Życie po zastaw" będą musieli jakoś przetrawić zaskakującą decyzję Marty! Relacja Mariusza i Andżeliki po raz kolejny zostanie wystawiona na ciężką próbę.

Odcinek 237. - 28.10 o godz. 19:00
Sobiesław i Teresa są małżeństwem, w którym rządzi despotyczny mąż. Kobieta planuje polecieć do syna, który mieszka w Stanach Zjednoczonych, jednak jej mąż nie wyraża zgody. Co więcej, Sobiesław wypiera się syna Krzesimira, który przed laty podjął próbę samobójczą. Żeby przeszkodzić w planach żony, Sobiesław blokuje jej dostęp do konta.

W lombardzie pojawia się młody raper Kami, który kupuje płyty winylowe i zostawia próbkę swojej muzyki. Chwilę później pojawia się jego ojciec, który mówi, że chłopak zastawił rzeczy, należące do niego. Marta załatwia sprawy formalne w związku z wyborem nowej drogi życiowej. Czy Beata, Kazimierz i Lolek pogodzili się z jej decyzją?

Odcinek 238. - 29.10 o godz. 19:00
Dariusz Bażantowicz to 35-letni poseł. Mężczyzna zasiada w jednej z komisji sejmowych, w której uchodzi za autorytet moralny. Uwielbia rozmawiać z dziennikarzami - czuje się wtedy jak ryba w wodzie. Jednak zawsze, gdy pada pytanie o jego wykształcenie, kończy konferencję...

Bażantowicz chce ubiegać się o ważne stanowisko w jednej ze spółek Skarbu Państwa. Niezbędnym warunkiem do jego otrzymania jest jednak posiadanie wyższego wykształcenia. Jaką tajemnicę zawiera życiorys posła?

Mieszkający w domu seniora dziadek Krystka ma urodziny. Postanawia wyprawić je z pompą. Wnuczek pomaga mu wynająć zabytkowego busa, który przypomni dziadkowi czasy młodości. Dziadek ma zamiar wybrać się ze znajomymi z ośrodka na wycieczkę. Sprawy się komplikują kiedy staruszków ponosi fantazja.

Odcinek 239. - 30.10 o godz. 19:00
Artur i Dominika poznają się na sesji ślubnej - ona robi młodej parze zdjęcia, on ich filmuje. Zauroczeni sobą, spędzają wspólnie noc. Dziewczyna przyznaje się, że planuje wyjechać na stałe za granicę. Artur, który się w niej zakochał deklaruje, że pojedzie razem z nią.

Dominika nie wierzy, że tak będzie, tym bardziej, że nieoczekiwanie, żona przywozi mu na trzy tygodnie córkę. To nie jest jednak jedyna przeszkoda - okazuje się, że zdolna pani fotograf skrywa przed Arturem pewną mroczną tajemnicę.

W lombardzie pojawia się Strulak, który zastawia akcesoria pszczelarskie, aby zebrać pieniądze na modernizację pasieki. Kiedy jakiś czas później przychodzi jego siostra, okazuje się, że prawda jest inna. Kornelia rozpoczyna nową pracę. Nie jest to zajęcie, o jakim marzyła... W dodatku będzie musiała się skonfrontować z Koryntem.

Odcinek 240. - 31.10 o godz. 19:00
17-letni Mateusz Zieliński to dobrze zapowiadający się napastnik młodzieżowej drużyny lokalnego klubu. Podczas jednego z treningów do jego ojca zgłasza się "agent gwiazd", który obiecuje kontrakty w topowych klubach. Mężczyzna potrzebuje jednak zaliczki na pokrycie różnych kosztów...

W lombardzie pojawia się Marta , która chce porozmawiać z Lolkiem . Co chce mu powiedzieć? Andżelika odkrywa nagranie z monitoringu, na którym widzi Justynę całującą się z Mariuszem . Czy będzie chciała dowiedzieć się, jaka jest prawda?

Do lombardu przychodzi klient, który chce sprzedać sporo przedmiotów, twierdząc, że rozstaje się z narzeczoną i zbiera pieniądze na nowy start w życiu. Dzień później zjawia się jego narzeczona i wykupuje zastawione rzeczy. Przedstawia też własną wersję wydarzeń.

Odcinek 241. - 1.11 o godz. 19:00
Stanisław Wróbel ulega wypadkowi w stolarni, w wyniku którego traci dwa palce u ręki. Nie jest ubezpieczony, więc ma przymusową przerwę w pracy i tym samym w zarabianiu pieniędzy. Właściciel stolarni, Raczyński, nie poczuwa się do wypłacenia mu zapomogi czy odszkodowania. Nie ma także zamiaru wspierać go w żaden sposób.

Mariusz ma problem w relacjach z Andżeliką, która nie chce się z nim spotykać. Ma do niego żal, że zbyt szybko pogodził się z ich rozstaniem i posądza go o nowy romans. Czy uda im się w końcu spotkać i porozmawiać?

Ziutek przychodzi do Kazimierza po pomoc. Okazuje się bowiem, że konflikt o wnuczkę Inez nadal trwa. Drudzy dziadkowie, Izdebscy, nie odpuszczają i walczą sądownie o przyznanie im opieki nad dziewczynką. Kto wygra tę nierówną walkę?

Wacek cały czas wiedzie żywot słomianego wdowca. Jednak tęskni za Jowitką i wszystko mu ją przypomina. Mężczyzna postanawia więc, że pozbędzie się pamiątek, które mu ją przypominają.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×